Willa Czarownica

Willa Czarownica

Willa Czarownica w miejscowości Nowa Słupia
Google Ads 300x250

Opis

Willa Czarownica to idealne miejsce na wypoczynek w sercu Gór Świętokrzyskich. Pensjonat znajduje się w miejscowości Nowa Słupia stanowiącej wspaniałą bazę wypadową na wycieczki rowerowe, piesze czy autokarowe.
Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, Tv i balkonami. Łączone posiadamy 13 komfortowych pokoi z okien, których rozpościera się przepiękny widok na Świętokrzyski Park Narodowy i Św. Krzyż.Ponadto w obiekcie:- jadalnia na 50 osób;- kameralna salka kominkowa;- mała salka konferencyjna;- placem zabaw dla dzieci- Wifi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty grupy szkolne, wycieczki. Jesteśmy otwarci i organizujemy pobyty firmowe, konferencje, imprezy rodzinne do 50 osób np. komunie, jubileusze, chrzciny, wesela itp.Dysponujemy odpowiednim sprzętem, zapleczem gastronomicznym oraz doświadczonym personelem.Miłośników zimowych sportów informujemy, iż najbliższy wyciąg znajduje się ok. 9 km od Pensjonatu w miejscowości Bodzentyn: www.nartybodzentyn.pl. W odległości ok 15 km znajduje się wyciąg w Krajnie www.sabatkrajno.pl.W okresie letnim najbliższe działające akweny wodne to: Zalew w Wilkowie ok. 15 km oraz Zalew w Chańczy.Całoroczny basen znajduję się w Ostrowcu Świętokrzyskim www.mosir.ostrowiec.pl.