WILLA FLORENTINA

Od 35 zł

Florczaki 31
14-105 Łukta
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

WILLA FLORENTINA   DOM WESELNY, RESTAURACJA, POKOJE   ORGANIZUJEMY WESELA, KOMUNIE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, KONFERENCJE, WYNAJMUJEMY POKOJE.   DO DYSPOZYCJI GOŚCI JEST SALA BANKIETOWA NA 140 OSÓB, DWA TARASY, PARKINGI, DUŻY OGRÓD Z PŁYNĄCĄ OBOK RZECZKĄ, DWA OCZKA WODNE, MIEJSCE NA GRILL, PLAC ZABAW DLA DZIECI. TEREN JEST OGRODZONY.   POKOI DLA GOŚCI MAMY  12 DWUOSOBOWYCH, ORAZ APARTAMENT 80 M2.   W OKOLICY JEST DUŻO JEZIOR, NAJBLIŻSZE ZLOKALIZOWANE 2 KM OD WILLI FLORENTINY, CZYSTE JEZIORO Z POMOSTEM, W OTULINIE LASÓW, OBOK REZERWAT PRZYRODY JEZIORO DŁUGIE.   MENU JEST TRADYCYJNE REGIONALNE, TRAFIAJĄCE  W GUST KAŻDEGO Z NASZYCH GOŚCI, NA ŻYCZENIE NA INDYWIDUALNE
czytaj więcej
WILLA FLORENTINA
 
DOM WESELNY, RESTAURACJA, POKOJE
 
ORGANIZUJEMY WESELA, KOMUNIE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, KONFERENCJE, WYNAJMUJEMY POKOJE.
 
DO DYSPOZYCJI GOŚCI JEST SALA BANKIETOWA NA 140 OSÓB, DWA TARASY, PARKINGI, DUŻY OGRÓD Z PŁYNĄCĄ OBOK RZECZKĄ, DWA OCZKA WODNE, MIEJSCE NA GRILL, PLAC ZABAW DLA DZIECI. TEREN JEST OGRODZONY.
 
POKOI DLA GOŚCI MAMY  12 DWUOSOBOWYCH, ORAZ APARTAMENT 80 M2.
 
W OKOLICY JEST DUŻO JEZIOR, NAJBLIŻSZE ZLOKALIZOWANE 2 KM OD WILLI FLORENTINY, CZYSTE JEZIORO Z POMOSTEM, W OTULINIE LASÓW, OBOK REZERWAT PRZYRODY JEZIORO DŁUGIE.
 
MENU JEST TRADYCYJNE REGIONALNE, TRAFIAJĄCE  W GUST KAŻDEGO Z NASZYCH GOŚCI, NA ŻYCZENIE NA INDYWIDUALNE PRZYJĘCIA MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ DANIA WEDLE GUSTÓW I ŻYCZENIA GOŚCI.
 
WESELA ORGANIZUJEMY W CENIE 140 ZŁ OD OSOBY, W PODSTAWOWYM MENU, OBIAD , PIĘĆ DAN CIEPŁYCH, DZIESIĘĆ PRZYSTAWEK, TZN. ZIMNY STÓŁ, NAPOJE, KAWA, HERBATA, WEDLE ŻYCZENIA GOŚCI PRZYGOTOWUJEMY SWOJSKI STÓŁ.
 
DLA MŁODEJ PARY APARTAMENT I KWIATY GRATIS OD WILLI, KWIATY NA STOŁACH, ORAZ OWOCE.   
 
SALA JEST PRZYGOTOWANA, W STYLU DWORSKI, KOLORY TO BORDO, KREM ORAZ ZŁOTO, PIĘKNE KRYSZTAŁOWE ŻYRANDOLE KTÓRE DODAJĄ DLA LOKALU KLASY.
 
POKOJE DLA GOŚCI W CENIE, 100 ZŁ DWUOSOBOWY ZE ŚNIADANIEM, POPRAWINY WEDLE INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA.
 
KOMUNIE W CENIE OD 80 ZŁ ZA OSOBĘ, PRZY PODSTAWOWYM MENU KOMUNIJNYM.INNE IMPREZY WEDLE INDYWIDUALNYCH USTALEŃ Z NASZYMI KLIENTAMI.
 
JESTEŚMY OTWARCI NA ZASTRZEŻENIA I GUSTA NASZYCH GOŚCI NIE NARZUCAMY SWOICH UPODOBAŃ, JESTEŚMY PO TO ABY PAŃSTWO SIĘ DOBRZE BAWILI, ORAZ ABY WASZE PRZYJĘCIA BYŁY UDANE I NIEZAPOMNIANE.
 
LOKAL NASZ BĘDZIE, TEŻ CZYNNY W KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA POZA DNIAMI ORGANIZACJI IMPREZ. ZAPRASZAMY NA NIEDZIELNE OBIADY, CAŁYMI RODZINAMI, ORAZ WSZYSTKICH KTÓRZY OBOK NAS PRZEJEŻDŻAJĄ, NA TRASIE OLSZTYN – MORĄG I CHCĄ ZJEŚĆ ŚNIADANIE, OBIAD CZY KOLACJĘ.
 
ZAPRASZAMY  TERESA I ARTUR KARPIŃSCY 
zwiń

Zobacz również