Willa Jodła

Od 40 zł

Kudowa-Zdrój
ul. Jodłowa 1
57-350 Kudowa - Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy państwa do nowego obiektu noclegowego. Posiadamy w ofercie 7 pokoi dwuosobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i tv sat. Cztery pokoje mają wyjście na balkon. Do dyspozycji państwa jest aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy). Na terenie posesji znajduje się parking. Na miejscu można grillować. obiekt jest ogrodzony. Posiadamy w ofercie pokoje dwuosobowe   i trzyosobowe o wysokim standardzie oraz apartament dwupokojowy czteroosobowy/. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest łazienka, tv-sat ,czajnik bezprzewodowy, lodówka oraz wifi.Dla gości oferujemy też aneks kuchenny oraz parking.W pobliżu około 200m działa stylowa restauracja "zagroda w starym młynie" oraz łowisko. Dom położony jest
czytaj więcej

Zapraszamy państwa do nowego obiektu noclegowego. Posiadamy w ofercie 7 pokoi dwuosobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i tv sat. Cztery pokoje mają wyjście na balkon. Do dyspozycji państwa jest aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy). Na terenie posesji znajduje się parking. Na miejscu można grillować. obiekt jest ogrodzony. Posiadamy w ofercie pokoje dwuosobowe   i trzyosobowe o wysokim standardzie oraz apartament dwupokojowy czteroosobowy/. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest łazienka, tv-sat ,czajnik bezprzewodowy, lodówka oraz wifi.

Dla gości oferujemy też aneks kuchenny oraz parking.

W pobliżu około 200m działa stylowa restauracja "zagroda w starym młynie" oraz łowisko. Dom położony jest 800m od centrum miasta przy nowym osiedlu domków jednorodzinnych.

Kudowa Zdrój położona w województwie dolnośląskim, na Ziemii Kłodzkiej jest jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w kraju. Miasto położone na wysokości około 400 m, wśród Lewińskich Wzgórz, u podnórza Gór Stołowych z górującym Lisim Grzbietem Skalniaka (915 m n.p.m.) i Błędnymi Skałami (850 m n.p.m.), jest osłonięte z przeciwległej strony Górami Orlickimi. Z trzech stron otaczają Kudowę lasy świerkowe, przebłyskujące w zależności od pory roku: zielenią lub czerwienią i złotem - buków, klonów, białych brzóz, wiązów i jaworów. Lasy te chronią uzdrowisko przed chłodnymi i wilgotnymi podmuchami wiatrów ze wschodu i północy, podnosząc walory Kudowy jako uzdrowiska przywracającego siły rekonwalescentom i leczącego choroby serca.

zwiń

Zobacz również