Willa Lawenda

Od 98 zł

Kudowa-Zdrój
ul. Słoneczna 12
57-350 Kudowa - Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Lawenda to kameralny, ciepły obiekt w centrum Kudowy Zdroju. Oferujemy nie tylko nocleg, ale przede wszystkim atmosferę gościnności. Klimatyczny budynek z XIX wieku posiada kilkanaście przytulnych pokoi z łazienkami. Pyszne śniadania, relaks przy książce, w ogrodzie lub w saunie sprawią, że Wasz pobyt będzie niezapomniany. Lawenda znajduje się w sercu kudowskiego zdroju, w sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Ulica Słoneczna jest cicha, leży nieco z boku, za to wszędzie stąd jest blisko. Nasza willa posiada własny, monitorowany parking. W całym budynku obowiązuje zakaz palenia. W Lawendzie znajduje się 18 pokoi, w sumie 47 miejsc noclegowych.Każdy pokój ma własną łazienkę
czytaj więcej

Willa Lawenda to kameralny, ciepły obiekt w centrum Kudowy Zdroju. Oferujemy nie tylko nocleg, ale przede wszystkim atmosferę gościnności. Klimatyczny budynek z XIX wieku posiada kilkanaście przytulnych pokoi z łazienkami. Pyszne śniadania, relaks przy książce, w ogrodzie lub w saunie sprawią, że Wasz pobyt będzie niezapomniany. Lawenda znajduje się w sercu kudowskiego zdroju, w sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Ulica Słoneczna jest cicha, leży nieco z boku, za to wszędzie stąd jest blisko. Nasza willa posiada własny, monitorowany parking. W całym budynku obowiązuje zakaz palenia. W Lawendzie znajduje się 18 pokoi, w sumie 47 miejsc noclegowych.

Każdy pokój ma własną łazienkę wyposażoną w prysznic i suszarkę.

Nie ma dwóch identycznych pokoi, chociaż we wszystkich dominują jasne pastelowe kolory ścian i kwieciste zasłony. Drewniane olejowane meble dodają wnętrzom przytulności, a hotelowe łóżka zapewniają naprawdę wygodne spanie. Na życzenie gości wstawiamy łóżeczka dziecięce oraz dostawki.

Każdy pokój jest wyposażony w zestaw naczyń, zestaw powitalny z czajnikiem oraz lodówkę. Na nowoczesnych odbiornikach z płaskim ekranem można oglądać kilkanaście kanałów telewizyjnych.

zwiń

Zobacz również