VILLA MEISTERBURG

Od 35 zł

Ścięgny 104B
58-535 Ścięgny
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy! Pragniemy zaoferować Państwu spędzenie czasu w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze w domu gościnnym "U Joli i Jasia". Dom znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Ściegny, nieopodal Karpacza.    Do Waszej dyspozycji oddajemy: nowe pokoje z łazienkami i TV, aneks kuchenny z jadalnią (wyposażony w czajnik, lodówkę, zmywarkę, kuchnię elektryczną oraz naczynia), który umożliwi sporządzenie posiłków. Liczne wędrówki górskimi szlakami, wycieczki po Kotlinie Jeleniogórskiej, przepiękne wodospady, muzea, letnia rynna saneczkowa, to tylko kilka atrakcji z jakich mogą Państwo skorzystać.   Zachęcamy również zwolenników białego szaleństwa do zaplanowania swego urlopu zimą.   Nasz dom to wymarzone miejsce dla osób chcących wypocząć
czytaj więcej

Witamy!

Pragniemy zaoferować Państwu spędzenie czasu w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze w domu gościnnym "U Joli i Jasia". Dom znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Ściegny, nieopodal Karpacza. 
 
Do Waszej dyspozycji oddajemy:
  • nowe pokoje z łazienkami i TV,
  • aneks kuchenny z jadalnią (wyposażony w czajnik, lodówkę, zmywarkę, kuchnię elektryczną oraz naczynia), który umożliwi sporządzenie posiłków.
Liczne wędrówki górskimi szlakami, wycieczki po Kotlinie Jeleniogórskiej, przepiękne wodospady, muzea, letnia rynna saneczkowa, to tylko kilka atrakcji z jakich mogą Państwo skorzystać.
 
Zachęcamy również zwolenników białego szaleństwa do zaplanowania swego urlopu zimą.
 
Nasz dom to wymarzone miejsce dla osób chcących wypocząć w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. 
 
Serdecznie zapraszamy!
zwiń

Zobacz również