Park Papug – Nowa atrakcja w Górach Świętokrzyskich

Góry Świętokrzyskie, znane z malowniczych krajobrazów i bogatej historii, wkrótce wzbogacą się o kolejną wyjątkową atrakcję turystyczną. Jak donosi Radio Eska, Park Rozrywki i Miniatur SABAT Krajno, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w powiecie kieleckim, planuje otworzyć nowy Park Papug. Przyszli odwiedzający mogą spodziewać się niezwykłej przygody wśród egzotycznych ptaków w sercu polskich gór.

Park Rozrywki i Miniatur SABAT Krajno – Perła Gór Świętokrzyskich

SABAT Krajno to miejsce, które co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Położony w malowniczym sercu Gór Świętokrzyskich park oferuje mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. Od Alei Miniatur, prezentującej ponad 60 modeli znanych budowli z całego świata w skali 1 do 25, przez park linowy z pięcioma trasami o różnym stopniu trudności, aż po kino 6D oferujące niezapomniane wrażenia, Lunapark pełen zabaw oraz stację narciarską z najdłuższymi trasami zjazdowymi w centralnej Polsce.

Sprawdź Góry świętokrzyskie noclegi

Nowość w Krajnie – Park Papug

Otwarcie Parku Papug jest zaplanowane na przełomie marca i kwietnia, a dokładna data ma zostać podana przez właścicieli w najbliższym czasie. Park Rozrywki i Miniatur SABAT Krajno będzie tymczasowo nieczynny od 18 do 21 marca, aby przygotować się do nowego sezonu i otwarcia tej ekscytującej atrakcji. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i interakcji z egzotycznymi papugami, co z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Popularność i Znaczenie dla Regionu

Park Rozrywki i Miniatur SABAT Krajno jest ważnym punktem na turystycznej mapie Gór Świętokrzyskich. Według danych Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego, w 2023 roku atrakcje w Krajnie przyciągnęły około 290 tysięcy odwiedzających. Dodanie Parku Papug do oferty bez wątpienia jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność tego miejsca, przyczyniając się do wzrostu turystyki i promocji regionu.

Otwarcie Parku Papug w Parku Rozrywki i Miniatur SABAT Krajno stanowi fantastyczną wiadomość dla wszystkich, którzy planują odwiedzić Góry Świętokrzyskie. Nowa atrakcja zapewni nie tylko dodatkową rozrywkę, ale także edukacyjne doświadczenie, umożliwiające bliższe poznanie egzotycznych gatunków papug. Już wkrótce będziemy mogli cieszyć się kolejnym powodem, by odwiedzić ten wyjątkowy zakątek Polski.

Zdjęcie główne Obraz 165106 z Pixabay

Krainy geograficzne
Góry Świętokrzyskie noclegi, Podhale noclegi, Mazury noclegi, Jura Krakowsko-Częstochowska noclegi, Bieszczady noclegi, Bory Tucholskie noclegi, Pieniny noclegi, Beskid Żywiecki noclegi, Gorce noclegi, Beskid Śląski noclegi, Ponidzie noclegi, Karkonosze noclegi, Beskid Sądecki noclegi, Beskid Wyspowy noclegi, Kaszuby noclegi, Kujawy noclegi, Mierzeja Wiślana noclegi, Podlasie noclegi, Pomorze Wschodnie noclegi, Pomorze Zachodnie noclegi, Roztocze noclegi, Sudety – Masyw Śnieżnik noclegi, Suwalszczyzna noclegi, Śląsk noclegi, Dolny Śląsk noclegi, Warmia noclegi, Trójmiasto noclegi, Wyżyna Sandomierska noclegi, Góry Stołowe noclegi, Wyżyna Lubelska noclegi, Orawa noclegi, Beskid Niski noclegi, Beskid Mały noclegi, Beskid Makowski noclegi, Góry Izerskie noclegi, Kotlina Kłodzka noclegi, Pojezierze Pomorskie noclegi