Pokoje Gościnne Gosia

Od 45 zł

Karpacz
ul. Wiosenna 5
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne GOSIA  to idealne miejsce dla osób, które chcą indywidualnie planować i organizować swój wypoczynek. Obiekt nasz położony jest w dolnej części Karpacza w cichej i spokojnej okolicy. Został tak urządzony, aby stworzyć Państwu z jednej strony intymną namiastkę domu, z drugiej miejsce wolne od obowiązków i codziennej rutyny.Do Państwa dyspozycji mamy przytulne pokoje 2 ? osobowe z możliwością dostawki oraz aneks kuchenny, łazienka, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, radio, tv oraz wifi. Osoby, które wolą jeść poza naszym obiektem mogą skorzystać z licznej oferty restauracji, barów i pizzerii. W pobliżu znajdują się: - Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, -
czytaj więcej

Pokoje Gościnne GOSIA  to idealne miejsce dla osób, które chcą indywidualnie planować i organizować swój wypoczynek.

Obiekt nasz położony jest w dolnej części Karpacza w cichej i spokojnej okolicy. Został tak urządzony, aby stworzyć Państwu z jednej strony intymną namiastkę domu, z drugiej miejsce wolne od obowiązków i codziennej rutyny.
Do Państwa dyspozycji mamy przytulne pokoje 2 ? osobowe z możliwością dostawki oraz aneks kuchenny, łazienka, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce, radio, tv oraz wifi.
Osoby, które wolą jeść poza naszym obiektem mogą skorzystać z licznej oferty restauracji, barów i pizzerii.

W pobliżu znajdują się:
- Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska,
- Dolina Pałaców i Ogrodów,
- Sztolnie Kowarskie,
- Western City,
- stadniny konne,
- Aqua Park
- przystanek PKS
- Muzeum Lalek,
- Informacja Turystyczna,
- biedronka,
- liczne szlaki turystyczne
W pobliżu znajdują się także szlaki wycieczkowe, trasy rowerowe oraz konne. Nasi instruktorzy zawsze chętnie pomogą w nauce nordic walking, trekking, nauki jazdy na nartach oraz konno. Mogą Państwo również pojechać na wycieczki do: Pragi, Drezna, Wiednia, Skalnego Miasta i wielu innych ciekawych miejsc.
Serdecznie zapraszamy!! 

zwiń

Zobacz również