ZIELONE WZGÓRZE

Od 35 zł

Piechowice
ul. Kolonijna 20a
58-573 Piechowice
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

"Zielone Wzgórze" oferuje Państwu komfortowe warunki, przyjazną atmosferę oraz miłą obsługę.    Nasz dom znajduje się w malowniczo usytuowanej części Piechowic o nazwie Michałowice. W najbliższej okolicy znajdują się takie miejscowości jak: Szklarska Poręba – jeden z popularniejszych, polskich kurortów zimowych oraz Jelenia Góra wraz ze swoim najciekawszym zabytkiem - ruinami średniowiecznego zamku Chojnik.   Zielone Wzgórze to miejsce posiadające niezwykły klimat. Znajdujące się na terenie NATURY 2000 i otuliny Karkonoskiego Parku Narodowego, miejsce spokojne, pełne pięknych widoków od wschodu do zachodu słońca.    Do Państwa dyspozycji:  pokoje z pełnym węzłem sanitarnym,  sala do gier i zabaw z fortepianem,  sala
czytaj więcej
"Zielone Wzgórze" oferuje Państwu komfortowe warunki, przyjazną atmosferę oraz miłą obsługę. 
 
Nasz dom znajduje się w malowniczo usytuowanej części Piechowic o nazwie Michałowice. W najbliższej okolicy znajdują się takie miejscowości jak: Szklarska Poręba – jeden z popularniejszych, polskich kurortów zimowych oraz Jelenia Góra wraz ze swoim najciekawszym zabytkiem - ruinami średniowiecznego zamku Chojnik.
 
Zielone Wzgórze to miejsce posiadające niezwykły klimat. Znajdujące się na terenie NATURY 2000 i otuliny Karkonoskiego Parku Narodowego, miejsce spokojne, pełne pięknych widoków od wschodu do zachodu słońca. 
 
Do Państwa dyspozycji: 
  • pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, 
  • sala do gier i zabaw z fortepianem, 
  • sala kominkowa i jadalnia. 
Jeśli pragniecie państwo obcować z pięknem natury w komfortowych warunkach i miłej atmosferze, koniecznie odwiedźcie nasz niezwykły Dom na Zielonym Wzgórzu.   
 
Zapraszamy.  
 
 
zwiń

Zobacz również