Noclegi u Eli - S 7

Od 60 zł

Zajezierze 8
14-330 Małdyty
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jesteśmy rodziną, która prowadzi noclegi przy trasie S-7 Gdańsk-Warszawa, w odległości 900 mod zjazdu na Małdyty, w pobliżu kilku jezior i szlaku elbląskiego. Nasz dom położony jest na skraju Warmii i Mazur w niedaleko jeziora Ruda Woda, gdzie nie ma strefy ciszy. Pokoje wynajmujemy przez cały rok dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, na uroczystości rodzinne itd. Posiadamy stylowe pokoje 2-osobowe z łazienkami i możliwością dostawki, bezpłatny parking na posesji i malowniczy ogród. Na miejscu można nieodpłatnie wypożyczyć rower oraz skorzystać ze sprzętu do grillowania. Na życzenie i za dodatkową opłatą oferujemy także posiłki, które serwowane są w jadalni. Zapraszamy miłośników łowienia
czytaj więcej

Jesteśmy rodziną, która prowadzi noclegi przy trasie S-7 Gdańsk-Warszawa, w odległości 900 mod zjazdu na Małdyty, w pobliżu kilku jezior i szlaku elbląskiego. Nasz dom położony jest na skraju Warmii i Mazur w niedaleko jeziora Ruda Woda, gdzie nie ma strefy ciszy.

Pokoje wynajmujemy przez cały rok dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, na uroczystości rodzinne itd.

Posiadamy stylowe pokoje 2-osobowe z łazienkami i możliwością dostawki, bezpłatny parking na posesji i malowniczy ogród. Na miejscu można nieodpłatnie wypożyczyć rower oraz skorzystać ze sprzętu do grillowania. Na życzenie i za dodatkową opłatą oferujemy także posiłki, które serwowane są w jadalni.

Zapraszamy miłośników łowienia ryb. Do najbliższego jeziora, Ruda Woda jest ok. 1.5 km. W pobliżu znajdują się wsie: Dziśnity, Liksajny, Szymonowo, Sople, Małdyty, Wilamowo, Wenecja. Tu można wędkować i złowić szczupaka, okonia, sandacza, leszcza czy krasnopiórę.

Nasza lokalizacja sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Można wypocząć i pożeglować, popływać kajakami po szlaku kanału elbląskiego, który zapewnia przepiękne widoki natury. Długość tego szlaku to 152 km, a kajaki i łodzie można wypożyczyć od lokalnych mieszkańców.

Okolica zapewnia doskonałe warunki do uprawiania turystyki kwalifikowanej np. żeglarstwa, kajakarstwa, pływania łódką lub motorówką, jazdy na nartach i skuterach wodnych, na bananie, na kole itp. To również idealny teren dla miłośników takich sportów jak wakeboarding, flyboarding, triathlon.

zwiń

Zobacz również