Domek Letniskowy w Martianach

Domek Letniskowy w Martianach

Domek Letniskowy w Martianach w miejscowości Martiany
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy na Mazury do miejscowości Martiany!!!

Nasz domek jest nowy, komfortowy i przyjmie 8 osób. Znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym terenie, gdzie można zaparkować samochód.

Na terenie obiektu jest boisko do siatkówki. Możliwość wypożyczenia łódki lub rowerka wodnego, prywatna plaża, pomost oraz miejsce na ognisko. Dla najmłodszych letników plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią, piaskownicą i huśtawką. Zapraszamy do galeri zdjęć aby lepiej zapoznać się z naszym domkiem.

Jak wiadomo Mazury to kraina jezior, a nasz domek usytuowany jest blisko jeziora Wersminia, które jest o pierwszej klasie czystości wody, jest doskonale zarybione, co przyciąga wędkarzy. W pobliżu również las Pojezierski, który zachęca do długich spacerów a przy okazji grzybobrania. W niedalekiej odległości Kętrzyn i Giżycko - miasta które warto zwiedzić.

Przy dojeździe do Martian od strony Sterławek, znajduje się kilka uszkodzonych schronów z okresu I wojny światowej. We wsi, w gospodarstwie agroturystycznym państwa Birskich znajduje się dobrze zachowany schron bojowy z II wojny światowej. Schron ten do 1945 obudowany był stodołą. Jest to największa atrakcja turystyczną miejscowości.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Giżycko - jest to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu giżyckiego i gminy wiejskiej Giżycko. Leży pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce, ponieważ znajduje się tam jeden z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jest jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.


Atrakcje:

*Twierdza Boyen,

*Most obrotowy,

*Lot balonem nad jeziorem mazurskim,

*Plaża nad jeziorem Niegocin,

*Port Żeglugi Mazurskiej,

*Rejs statkiem po jeziorach,

*Kajaki,

*Amfiteatr,

*Wieża ciśnień,

*Park linowy Wiewióra.