Pensjonat Jemioła

Od 80 zł

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 30
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 Nasz pensjonat Jemioła jest położony w centrum Karpacza i oferuje kompleksowo wyposażone pokoje, które zapewnią Państwu komfortowy nocleg i relaksujący wypoczynek. Nasze kwatery to połączenie wygody i luksusu z przytulną atmosferą.Pensjonat "Jemioła" z antycznym wnętrzem położony w centrum Karpacza, otoczony zielenią i dużym ogrodem oferuje:pokoje 1,2,3 i 4 osobowe, w tym 1 apartament , pokoje z łazienkami, TV i radiem,jadalnia dla 40 konsumentów,mini bar,letni pub grillowy na terenie posesji i kino pod chmurką,parking zamykany Posiadamy również zamykany i monitorowany parking oraz duży ogród. Na jego terenie znajduje się GRILL-PUB ?Afryka? gdzie można miło spędzić czas przy ognisku, telebimie i dobrej
czytaj więcej

 Nasz pensjonat Jemioła jest położony w centrum Karpacza i oferuje kompleksowo wyposażone pokoje, które zapewnią Państwu komfortowy nocleg i relaksujący wypoczynek. Nasze kwatery to połączenie wygody i luksusu z przytulną atmosferą.

Pensjonat "Jemioła" z antycznym wnętrzem położony w centrum Karpacza, otoczony zielenią i dużym ogrodem oferuje:

pokoje 1,2,3 i 4 osobowe, w tym 1 apartament , pokoje z łazienkami, TV i radiem,

jadalnia dla 40 konsumentów,

mini bar,

letni pub grillowy na terenie posesji i kino pod chmurką,

parking zamykany

Posiadamy również zamykany i monitorowany parking oraz duży ogród. Na jego terenie znajduje się GRILL-PUB ?Afryka? gdzie można miło spędzić czas przy ognisku, telebimie i dobrej muzyce.
Przyjmujemy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Rozmawiamy także w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Poszukujących wytchnienia od zgiełku i gwaru zapraszamy do Karpacza.
Do tej pięknie położonej miejscowości górskiej ściągają turyści nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Przyjedź do nas i przekonaj się dlaczego!

zwiń

Zobacz również