Pensjonat Jemioła

Od 55 zł

Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 30
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Poszukujących wytchnienia od zgiełku i gwaru zapraszamy do Karpacza. Do tej pięknie położonej miejscowości górskiej ściągają turyści nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Przyjedź do nas i przekonaj się dlaczego!     Nasz pensjonat Jemioła jest położony w centrum Karpacza i oferuje kompleksowo wyposażone pokoje, które zapewnią Państwu komfortowy nocleg i relaksujący wypoczynek. Nasze kwatery to połączenie wygody i luksusu z przytulną atmosferą. W pensjonacie urządzonym w niepowtarzalnym antycznym klimacie oferujemy pokoje 1-4-osobowe z łazienkami, jadalnią, TV i Internetem. Posiadamy również zamykany i monitorowany parking oraz duży ogród. Na jego terenie znajduje się GRILL-PUB „Afryka” gdzie
czytaj więcej

 

Poszukujących wytchnienia od zgiełku i gwaru zapraszamy do Karpacza. Do tej pięknie położonej miejscowości górskiej ściągają turyści nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Przyjedź do nas i przekonaj się dlaczego!

 

 

Nasz pensjonat Jemioła jest położony w centrum Karpacza i oferuje kompleksowo wyposażone pokoje, które zapewnią Państwu komfortowy nocleg i relaksujący wypoczynek. Nasze kwatery to połączenie wygody i luksusu z przytulną atmosferą.

W pensjonacie urządzonym w niepowtarzalnym antycznym klimacie oferujemy pokoje 1-4-osobowe z łazienkami, jadalnią, TV i Internetem. Posiadamy również zamykany i monitorowany parking oraz duży ogród. Na jego terenie znajduje się GRILL-PUB „Afryka” gdzie można miło spędzić czas przy ognisku, telebimie i dobrej muzyce.

Przyjmujemy zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Rozmawiamy także w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

zwiń

Zobacz również