Dworek Mitro

Od 150 zł

Gdynia
ul. Chylońska 55
81-041 Gdynia
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi w GdyniDworek "Mitro" to bardzo urokliwy, o bogatej historii obiekt, który stanowi doskonałą bazę wypadową dla gości chcących zarówno odpocząć na łonie natury jak i aktywnie zwiedzać największe atrakcje Trójmiasta. Dworek Mitro to obiekt położony w Gdyni przy krajowej trasie nr 6 Szczecin-Gdańsk-Królewiec na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, blisko morza i lasu. Obiekt wybudowany w 1870 roku,  w 1991r.  został w pełni odrestaurowany. W 2007 roku dobudowano część noclegową, pełne zakwaterowanie z doskonałym wyżywieniem serwowanym w restauracyjnej sali. Dworek w znakomity sposób łączy w sobie ciepło i klimat rodzinnej atmosfery wraz z eleganckim i komfortowym wnętrzem. Idealna lokalizacja Dworku:ok.3,5 km
czytaj więcej

Noclegi w Gdyni
Dworek "Mitro" to bardzo urokliwy, o bogatej historii obiekt, który stanowi doskonałą bazę wypadową dla gości chcących zarówno odpocząć na łonie natury jak i aktywnie zwiedzać największe atrakcje Trójmiasta. 

Dworek Mitro to obiekt położony w Gdyni przy krajowej trasie nr 6 Szczecin-Gdańsk-Królewiec na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, blisko morza i lasu. Obiekt wybudowany w 1870 roku,  w 1991r.  został w pełni odrestaurowany. W 2007 roku dobudowano część noclegową, pełne zakwaterowanie z doskonałym wyżywieniem serwowanym w restauracyjnej sali. Dworek w znakomity sposób łączy w sobie ciepło i klimat rodzinnej atmosfery wraz z eleganckim i komfortowym wnętrzem.


Idealna lokalizacja Dworku:
ok.3,5 km od centrum stolicy polskiego filmu fabularnego oraz żeglarstwa Gdyni,
ok.8 km od letniej stolicy Polski Sopotu,
ok.20 km od historycznego Gdańska,
ok.40 km od półwyspu Helskiego (Hel, Jurata, Jastrzębia Góra).

zwiń

Zobacz również