Noclegi Rewa

Liczba ofert: 5

Pokoje Gościnne REWA
Pokoje Gościnne REWA

(6 opinii)

Rewa, Klebby 14, Pomorze Wschodnie
Kategoria:  Kwatery Rewa
Oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej klasy, profesjonalny+ obiekt, dostosowany dla potrzeb naszych Gości. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. Gwarantujemy wysoki standard, przyjazną-
Villa Pati
Villa Pati

(0 opinii)

Rewa, Klebby 16, Pomorze Wschodnie
Kategoria:  Kwatery Rewa
Villa Pati to świetne miejsce noclegowe dla+ rodzin, grup przyjaciół, par a także osób lubiących samotnie podróżować i wypoczywać. Obiekt dysponuje 1 pokojem sześcioosobowym,-
Skipper Hotel
Skipper Hotel

(0 opinii)

Rewa, Sztormowa 2, Pomorze Wschodnie
Kategoria:  Hotele Rewa
Hotel Skipper to nowoczesny 4 gwiazdkowy obiekt+ hotelowy o wysokim standardzie zlokalizowany w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, na obszarze Natura 2000.-
Skipper
Skipper

(0 opinii)

Rewa, Sztormowa 2, Pomorze Wschodnie
Kategoria:  Hotele Rewa
Hotel Skipper jest położony w malowniczym i+ unikalnym miejscu jakie stanowi Mierzeja Rewska-
DOMKI U KAPITANA
DOMKI U KAPITANA

(3 opinii)

Puck, Bosmańska 1, Pomorze Wschodnie
Kategoria:  Domki Puck
Domek przeznaczony jest dla 6 osób, maksymalnie+ 8 (2 sypialnie na piętrze i salon łączony z aneksem kuchennym na parterze). Na parterze znajduje się-

O miejscowości Rewa

Rewa jest malowniczą wsią, położona na brzegu Zatoki Puckiej na północ od Gdyni ok 15 km. Nadmorska wieś kaszubska leżąca w województwie pomorskim, powiecie puckim i gminie Kosakowo. Turyści często wybierają Rewa noclegi na letni wypoczynek nad Morzem Bałtyckim.
Od południowego-wschodu znajduje się rezerwat przyrody "Mechelińskie Łąki", należący do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Rewa wraz ze swymi malowniczymi i urokliwymi zakątkami należy do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
Nazwa miejscowości pochodzi się od rewy, piaszczystej mielizny ciągnącej się od czubka cypla, niemal nieprzerwanie, do brzegu Mierzei Helskiej.

Po raz pierwszy Rewa na pisanych kartach historii pojawiła się w 1589 roku jako RIFFE. Wieś słynęła przez wieki z połowów krewetek, dorodnych dorszy, śledzi, łososi i jesiotrów, w które zaopatrywano między innymi klasztor oliwski. Z czasem wykształciła się z nich stała osada należąca do dóbr klasztoru w Oliwie, która pod nazwą REWA pojawiła się w materiałach historycznych po raz pierwszy pod koniec XVII wieku. Kutry z Rewy, były w 1920 roku, pierwszymi statkami w odrodzonej Polsce.
Położenie Rewy , brak gruntów ornych oraz naturalne przeszkody od zawsze zmuszały mieszkańców do eksploatacji morza. Od wieków trudnili się oni tutaj rybołówstwem przybrzeżnym, uprawianym do dziś. Liczną grupę mieszkańców od zawsze stanowili też marynarze, pływający dawniej statkami handlowymi zwanymi szkutami.
To co przyciąga turystów w te rejony to atrakcyjnie położona plaża. Szeroka piaszczysta plaża, jest idealna do opalania ,podziwiania zachodów i wschodów słońca. Dodatkowym atutem jest obecność piaszczystego Cypla Rewskiego, osłaniającego niewielką zatoczkę, co sprzyja uprawianiu windsurfingu. Spacerując plażą można dostrzec Krzyż poświęcony Ofiarom morza na Cyplu Rewskim w Rewie , ufundowany przez mieszkańców gminy Kosakowo Oczywiście oprócz spaceru plażą jak najbardziej miłośnicy sportów wodnych znajdą coś dla siebie. Przy plaży działają wypożyczalnie sprzętu wodnego.
Zatoka Rewska jest wymarzonym miejscem dla w miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Zatoka jest o tyle bezpieczna, że każdy pływający może dotrzeć do pobliskiego brzegu niezależnie od kierunku wiatru.
Z roku na rok noclegi w Rewie wybiera coraz więcej turystów na wczasy nad morzem.  Noclegi w Rewie to wiele miejsc noclegowych takich jak pokoje do wynajęcia, domki, apartamenty, pensjonaty, wille, hotele, ośrodki wczasowe czy agroturystyka. Warto tu przyjechać i odpocząć przy falach morza. 

Agroturystyka Rewa Pensjonaty Rewa Hotele Rewa Camping Rewa Apartamenty Rewa Ośrodki wypoczynkowe Rewa Kwatery Rewa Domki Rewa Hostele Rewa Motele Rewa SPA Rewa Uzdrowiska Rewa Schroniska Rewa Stancje Rewa Internaty Rewa Zajazd Rewa Wille Rewa Noclegi pracownicze Rewa Pola namiotowe Rewa Pokoje gościnne Rewa Ośrodki wczasowe Rewa