AGRO GOŚCINIEC

Od 35 zł

Jasienica 272
32-400 Myślenice
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Agro-Gościniec to malownicze i piękne miejsce, idealne dla ludzi którzy szukają relaksu, wypoczynku, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia. Znajduje się 37km od Krakowa w okolicy Myślenic na przecięciu dróg: Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice. Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących: turystycznie, biznesowo, w celach edukacyjnych oraz w odwiedziny do rodziny, do bliskich lub do znajomych.   Oferujemy możliwość organizacji pobytów dla grup wieloosobowych. Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe zarówno w wersji ekonomicznej jak i o wysokim standardzie. Przytulne wnętrza i stylowe wykończenie tworzą przyjazny klimat. Każdy pokój posiada
czytaj więcej

Agro-Gościniec to malownicze i piękne miejsce, idealne dla ludzi którzy szukają relaksu, wypoczynku, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia. Znajduje się 37km od Krakowa w okolicy Myślenic na przecięciu dróg: Kraków, Zakopane, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice.

Nasza bogata i zróżnicowana cenowo oferta nadaje się idealnie dla osób podróżujących: turystycznie, biznesowo, w celach edukacyjnych oraz w odwiedziny do rodziny, do bliskich lub do znajomych.
 
Oferujemy możliwość organizacji pobytów dla grup wieloosobowych. Do dyspozycji gości mamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe zarówno w wersji ekonomicznej jak i o wysokim standardzie. Przytulne wnętrza i stylowe wykończenie tworzą przyjazny klimat. Każdy pokój posiada nowoczesną łazienkę. Agro-Gościniec jest tańszym odpowiednikiem drogich hoteli. Posiadamy pokoje nieodbiegające wiele od standardu hotelowego ale w o wiele niższej cenie.
 
Super lokalizacja i prosty dojazd stwarza doskonałą bazę wypadową do zwiedzania pobliskich miejscowości. Nasza oferta obejmuje również możliwość przygotowania pokazów procesu wyrobu potraw regionalnych takich jak wypiek chleba, wędzenie wędlin, wyrób serów. Podkreślamy że w naszym gościńcu posiłki są tworzone na bazie tradycyjnych receptur. 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również