Agroturystyka Borowinka

Od 35 zł

Józefów
ul. Borowina 44
22-460 Józefów
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Marzysz o fantastycznych wakacjach na Roztoczu? Pragniesz odpocząć i dobrze się bawić? Czekamy na Ciebie w gospodarstwie agroturystycznym Borowinka. Nie wahaj się, skorzystaj z najlepszej oferty na rynku!   Nasze gospodarstwo położone jest w miejscowości Borowina koło Józefowa, w odległości ok. 40 km od Zamościa. W pobliżu rozciąga się stworzony do długich spacerów Roztoczański Park Narodowy i urokliwy Zwierzyniec. Każdy kto choć raz gościł na Borowince wie, że nie sposób się tu nudzić. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorzy leniuchowania mogą wylegiwać się na leżakach pod wiśnią, kołysać na kilkuosobowych huśtawkach, grać w szachy na trawie czy drzemać na hamakach
czytaj więcej

 

Marzysz o fantastycznych wakacjach na Roztoczu? Pragniesz odpocząć i dobrze się bawić? Czekamy na Ciebie w gospodarstwie agroturystycznym Borowinka. Nie wahaj się, skorzystaj z najlepszej oferty na rynku!

 

Nasze gospodarstwo położone jest w miejscowości Borowina koło Józefowa, w odległości ok. 40 km od Zamościa. W pobliżu rozciąga się stworzony do długich spacerów Roztoczański Park Narodowy i urokliwy Zwierzyniec.

Każdy kto choć raz gościł na Borowince wie, że nie sposób się tu nudzić. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie.

Amatorzy leniuchowania mogą wylegiwać się na leżakach pod wiśnią, kołysać na kilkuosobowych huśtawkach, grać w szachy na trawie czy drzemać na hamakach (dla odważnych - nocleg na hamaku gratis ).

Aktywni mają do dyspozycji zajęcia rekreacyjne na terenie posesji, grę w siatkówkę, koszykówkę, rzutki, tenisa stołowego, bule.

Dzieci wyszaleją się na placu zabaw z huśtawkami, linkami wspinaczkowymi, domkiem na schodkach i zjeżdżalnią z piaskownicą. Dla najmłodszych przeznaczona jest specjalna huśtawka. Również stodoła może okazać się niezwykłym miejscem dla dzieci. Jeśli tylko uruchomią swoją wyobraźnię odnajdą tu prawdziwego białego rumaka, szkołę oraz ekspozycję z narzędziami (mini skansen).

Spragnionym wrażeń polecamy wycieczki rowerowe do pobliskich lasów, spływy kajakowe urokliwie położonymi rzekami, kąpiele w jeziorach. Warto skorzystać z kompleksu boisk wielofunkcyjnych „Orlik”, które znajduje się 1 km od naszego gospodarstwa.


Prawdziwi imprezowicze docenią możliwość wieczornego grillowania z pieczeniem kiełbasek na ognisku oraz grzanym piwem przy śpiewie biesiadników.

Do wynajęcia posiadamy:

Dom wolno stojący
* dwa pokoje 2-osobowe,
* jeden pokój 4-osobowy,
* łazienka i kuchnia (w pełni wyposażone),
* TV SAT, WiFi.

Domek drewniany, wolno stojący
* dla 2-3 osób,
* łazienka i aneks kuchenny,
* TV SAT, WiFi.

Kwaterę Podwójną
* 2 pokoje 2-3-osobowe ze wspólną łazienką i z osobnymi aneksami kuchennymi,
* TV SAT, WiFi.

Kwaterę Pojedynczą
* 1 pokój 3-osobowy z własną łazienką i aneksem kuchennym,
* TV, WiFi.

Ponadto oferujemy:
* ogrodzoną posesję,
* pole namiotowe,
* miejsce parkingowe,
* ogród, sad owocowy,
* altankę ogrodową,
* rowery (do wynajęcia).

Organizujemy konne kuligi leśnymi duktami, a także przejażdżkę samoróbczym traktorem!

Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego pokoju, kwatery, domku bądź całej posesji. Wynajem prowadzony przez cały rok.

Zapraszamy grupy dzieci na zielone szkoły, ferie zimowe, kolonie. Przyjmujemy również gości na Sylwestra i święta.




 

 

 

zwiń

Zobacz również