Agroturystyka KRYST-TAD

Od 35 zł

Gutkowo 9
10-041 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków relaksu wśród zieleni, wędkowania oraz amatorów grzybobrania w okolicznych lasach. Jeziora i las tworzą niezapomniane widoki. Zabytki, pomniki przyrody, ścieżki rowerowe, przyrodnicze i do tego czyste powietrze są atrakcją dla turystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Spokojna i zaciszna okolica, czyste powietrze to świetne warunki do odpoczynku od szarej i monotonnej codzienności. To znakomite miejsce na spędzenie weekendu czy też urlopu z dala od miasta.   Naszą specjalnością jest organizowanie przyjęć weselnych, komunijnych, imieninowych, studniówek, połowinek, osiemnastek, spotkań i konferencji oraz innych imprez rodzinnych i firmowych. Od innych lokali odróżnia nas to, że oprócz miejsca zabawy, balu,
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków relaksu wśród zieleni, wędkowania oraz amatorów grzybobrania w okolicznych lasach.

Jeziora i las tworzą niezapomniane widoki. Zabytki, pomniki przyrody, ścieżki rowerowe, przyrodnicze i do tego czyste powietrze są atrakcją dla turystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Spokojna i zaciszna okolica, czyste powietrze to świetne warunki do odpoczynku od szarej i monotonnej codzienności. To znakomite miejsce na spędzenie weekendu czy też urlopu z dala od miasta.
 
Naszą specjalnością jest organizowanie przyjęć weselnych, komunijnych, imieninowych, studniówek, połowinek, osiemnastek, spotkań i konferencji oraz innych imprez rodzinnych i firmowych.
Od innych lokali odróżnia nas to, że oprócz miejsca zabawy, balu, spotkania posiadamy pokoje gdzie można wypocząć i spędzić czas na wypoczynku w pięknym zakątku Mazur.
 
Do dyspozycji Naszych Gości proponujemy:
Nowoczesną, klimatyzowaną salę dla 150 osób.
11 pokoi dwuosobowych, każdy z wc i prysznicem.
 
Potrawy z własnej kuchni specjalizującej się w Kuchni Staropolskiej.
Możemy spełnić dodatkowe życzenia, np. orkiestra, wodzirej, nagłośnienie sali itp.
Jako dodatkowe atrakcje możemy zaproponować przejażdżki konne, spotkanie ze strusiem, wędkowanie, plażowanie itp.
 
Pensjonat "Kryst-Tad" położony w pięknym zacisznym miejscu, otoczony lasem w pobliżu trzech czystych jezior. Doskonały dojazd z Olsztyna (6km), drogą w kierunku Morąga, a następnie ok. 1km ulicą Żurawią. Teren 1,5 ha jest ogrodzony i strzeżony.
zwiń

Zobacz również