Agroturystyka Lechu Farm

Od 100 zł

Agroturystyka Lechu Farm

Agroturystyka Lechu Farm w miejscowości Kamionki
Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie witamy!

Farma u Lecha od czasu powstania zapewnia Gościom spokojny i miły wypoczynek na terenie Mazur.
 

Farmę prowadzi Lechu, który dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt był niezapomniany i pozostawił po sobie wiele miłych wspomnień. Proponujemy 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami, aneksem kuchennym i lodówką. W jednym z pokoi mamy możliwość zwiększenia miejsc sypialnych do 6 osób. Pozostawiamy swobodę korzystania z głównej ogólnodostępnej kuchni, wyposażonej kompleksowo w kuchenne AGD. Oferujemy również noclegi na ekskluzywnym, rustykalnym strychu. To propozycja raczej dla zgranych ?paczek?, które możliwość integracji z grupą traktują jako zaletę, a nie wadę. Strych wyposażony jest w 13 łóżek jednoosobowych i 4 dwuosobowe, elegancką łazienkę z toaletą i prysznicem a także aneks jadalno-kuchenny, który pomieści całą grupę. Oczywiście w każdej chwili można korzystać z ogólnodostępnej kuchni i łazienki w innej części domu.
Okolica
W promieniu 1,5 km znajduje się jezioro Dejguny dla tych, którzy cenią sobie widoki niezakłócone żaglami mazurskich łódek. Niewiele dalej jezioro Dobskie i Kisajno, będące już częścią szlaków żeglownych Wielkich Jezior Mazurskich. Do Waszej dyspozycji na wolne chwile kajak i łódka. O popularnych atrakcjach w okolicy mówią przewodniki turystyczne, my wskażemy Wam miejsca, o których przewodniki raczej nie piszą.
Balangata
Rano w cieniu balangaty oraz w towarzystwie bocianów można zjeść śniadanko i wypić kawkę, a później bujać się na 5-cio osobowej huśtawce lub regenerować siły na hamaku. Po południu można rozkoszować się wspaniałą świeżo uwędzoną przez nas rybką, upieczoną szynką domowej roboty lub pysznym chłodnikiem ze świeżo zerwanych i przyrządzonych przez gospodynię warzyw, do tego proponujemy deser. Zajęcia wieczorne to dowolna kombinacja wszystkich wyżej wymienionych przy ognisku, we wspaniałej atmosferze i przy dźwiękach muzyki którą sami sobie wybierzecie, nie ograniczamy ciszą nocną.

Zdrowe i pyszne jedzenie
Nasi Goście mogą zamówić jedzenie pyszne "jak u Mamy". Oferujemy niezapomniane w smaku wędzone ryby, wędliny własnego wyrobu oraz pyszne desery, które pozostaną w Waszej pamięci!