Agroturystyka Otrycka Dolina

Od 40 zł

Lutowiska 19 F
38-713 Lutowiska
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy do naszego gospodarstwa Agroturystyka Otrycka Dolina, które położone jest w przytulnym, nastawionym na relaks i spokój miejscu. U nas odpoczniecie po aktywnie spędzonym dniu bieszczadzkich szlakach i atrakcjach... Lutowiska to idealna baza wypadowa na piesze wędrówki, rowerowe przejażdżki czy do uprawiania sportów zimoych (narciarstwo biegowe, zjazdowe, kuligi). Zapraszamy przez cały rok! Do dyspozycji gości oddajemy 2 pokoje 4 – osobowe, jeden pokój 2 - osobowy oraz regionalna domowa kuchnia. Oferujemy: - Plac zabaw dla dzieci - Miejsce na grilla, ognisko - Domowa kuchnia regionalna - Darmowe Wi-Fi - Parking - Domowa atmosfera Turyści przebywający w Lutowiskach mają okazję
czytaj więcej

 

Zapraszamy do naszego gospodarstwa Agroturystyka Otrycka Dolina, które położone jest w przytulnym, nastawionym na relaks i spokój miejscu. U nas odpoczniecie po aktywnie spędzonym dniu bieszczadzkich szlakach i atrakcjach... Lutowiska to idealna baza wypadowa na piesze wędrówki, rowerowe przejażdżki czy do uprawiania sportów zimoych (narciarstwo biegowe, zjazdowe, kuligi). Zapraszamy przez cały rok!


Do dyspozycji gości oddajemy 2 pokoje 4 – osobowe, jeden pokój 2 - osobowy oraz regionalna domowa kuchnia.


Oferujemy:

- Plac zabaw dla dzieci
- Miejsce na grilla, ognisko
- Domowa kuchnia regionalna
- Darmowe Wi-Fi
- Parking
- Domowa atmosfera

Turyści przebywający w Lutowiskach mają okazję zobaczyć kilka zachowanych zabytków i innych ciekawych miejsc, wśród których znajdują się: neogotycki kościół z 1920 r., stary cmentarz katolicki, cmentarz żydowski z XVIII w., drewniana willa z początku ubiegłego wieku oraz pomnik upamiętniających zamordowanych Żydów i Romów. Warto odwiedzić także ośrodek edukacyjny Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Miłośnicy pieszych wędrówek i zwiedzania mogą wybrać się na wycieczkę oznakowaną trasą Ekomuzeum "Trzy Kultury", która prowadzi przez okolice pokazując najciekawsze obiekty przyrodnicze i historyczne.

zwiń

Zobacz również