Noclegi Werlas

Liczba ofert: 3
Od 35 zł
(0 opinii)
Domki letniskowe/pokoje-Bieszczady-Werlas-Jez ...
Solina, 3a , Bieszczady
Kategoria: Kwatery Solina
Dla gości przygotowaliśmy pokoje 2, 3, 4
osobowe. Dla gości także 2 domki 6- osobowe.
Od 35 zł
(0 opinii)
POKOJE U RENATY
Werlas, 19A , Bieszczady
Kategoria: Kwatery Werlas
Do dyspozycji naszych Gości posiadamy pokoje gościnne
w domu leżącym w punkcie widokowym na zbiornik wodny Solina.
Od 300 zł
(0 opinii)
Osada Wikingów
Werlas, - , Bieszczady
Kategoria: Domki Werlas
Na naszych gości czekają 3 domki całoroczne
w uroczej i malowniczej okolicy Werlas. Domki znajdują się na Cyplu w odległości 100m od Jeziora Solińskiego.

Werlas - najczęściej zadawane pytania

Jakie są najważniejsze atrakcje w Werlesie i okolicy?

Najciekawsze atrakcje w Werlesie to Jezioro Solińskie, Jezioro Myczkowskie, Połonina Wetlińska, Chatka Puchatka w Bieszczadach, Bieszczadzki Park Narodowy, Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa - Ciuchcia,   Tarnica, Połonina Caryńska, Leśne Mini Zoo w Lisznej k.Cisnej,  Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Siekierezada, Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej, Zespół Basenów "Delfin", Park Pod Dębami, Cudowne Źródełko w Zwierzyniu, Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie, Park Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej,  Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe,  Synagoga w Lesku, Muzeum Przyrodnicze BdPN w Ustrzykach Dolnych. Przełom Osławy, Klasztor Sióstr Najśw. Rodziny z Nazaretu (Siostry Nazaretanki), Wodospad w Dołżycy, Cerkiew Opieki Matki Bożej , Park Gwiezdnego Nieba Bieszczad,  Zagroda pokazowa żubrów w Mucznem, Cerkiew w Smolniku nad Sanem,  Bieszczadzka Kolej Leśna, Wodospad Siklawa Ostrowskich w Bieszczadach, Kirkut w Lutowiskach, Stacja narciarska Laworta SKI, Stacja narciarska Gromadzyń, Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej, 

W Werlesie  znajdziemy noclegi już od 30 zł. Cena noclegów zależy od rodzaju obiektu, lokalizacji, terminu pobytu jak i ilości osób. Najtaniej zapłacimy za noclegi w gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych.

 Dla rodzin z dziećmi najlepsze będą noclegi w domkach letniskowych nad jeziorem, pokojach gościnnych, apartamentach, willach, pensjonatach z atrakcjami dla dzieci oraz noclegi z wyżywieniem. 

W Werlesie jest kilka miejsc gdzie można zjeść tj Zagroda Żbyr, Verlla Ciao - Pizza z pieca, BAR WERLASIANKA