Agroturystyka POD MAŁYM JASŁEM

Od 35 zł

Krzywe 9
38-607 Cisna
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 W samym sercu bieszczadzkich połonin, z dala od głównej drogi, na granicy puszczy karpackiej ulokowane jest całoroczne gospodarstwo agroturystyczne "Pod Małym Jasłem". Widoki zapierają dech w piersiach, cisza dzwoni w uszach, chciało by się tam zostać całe życie.    Do dyspozycji gości 12 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, doskonale wyposażona kuchnia, wieczorami można odpocząć przy kominku w salonie. Dookoła gospodarstwa wspaniałe tereny rekreacyjne, stawy z możliwością wędkowania, smażalnia pstrąga.   ZAPRASZAMY !!!             
czytaj więcej

 W samym sercu bieszczadzkich połonin, z dala od głównej drogi, na granicy puszczy karpackiej ulokowane jest całoroczne gospodarstwo agroturystyczne "Pod Małym Jasłem". Widoki zapierają dech w piersiach, cisza dzwoni w uszach, chciało by się tam zostać całe życie.

 
 Do dyspozycji gości 12 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych, doskonale wyposażona kuchnia, wieczorami można odpocząć przy kominku w salonie. Dookoła gospodarstwa wspaniałe tereny rekreacyjne, stawy z możliwością wędkowania, smażalnia pstrąga.
 
ZAPRASZAMY !!! 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również