Agroturystyka RELAX

Od 35 zł

Zyndranowa 8
38-454 Tylawa
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne „Relax” położone jest w miejscowość Zyndranowa w gminie Dukla. Dawniej Zyndranowa uważana była za stolicę łemkowszczyzny wschodniej, dzisiaj dalej żywe są w niej tradycje łemkowskie, zachowała się również typowa dla Łemków gwara. To wspaniałe tereny do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. W okolicy znajduje się wiele wytyczonych szlaków górskich, tematycznych oraz tras rowerowych i konnych. W pobliżu przebiega „Trakt Węgierski”, którym sprowadzano wino od XIII wieku. Jest również jedno z nielicznych na świecie Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, Sanktuarium św. Jana z Dukli, z 500 letnią Pustelnią św. Jana, Sanktuarium Matki Boskiej w Jaśliskach, mnóstwo cerkwi, kapliczek,
czytaj więcej

Gospodarstwo agroturystyczne „Relax” położone jest w miejscowość Zyndranowa w gminie Dukla. Dawniej Zyndranowa uważana była za stolicę łemkowszczyzny wschodniej, dzisiaj dalej żywe są w niej tradycje łemkowskie, zachowała się również typowa dla Łemków gwara.

To wspaniałe tereny do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej. W okolicy znajduje się wiele wytyczonych szlaków górskich, tematycznych oraz tras rowerowych i konnych. W pobliżu przebiega „Trakt Węgierski”, którym sprowadzano wino od XIII wieku. Jest również jedno z nielicznych na świecie Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, Sanktuarium św. Jana z Dukli, z 500 letnią Pustelnią św. Jana, Sanktuarium Matki Boskiej w Jaśliskach, mnóstwo cerkwi, kapliczek, ruiny synagogi w Dukli, a w samej Zyndranowej „Chata Żydowska”.
 
Jeżeli chcesz to wszystko zobaczyć, a w wolnej chwili odpocząć w ciszy i spokoju, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.
 
Serdecznie Zapraszamy!
 
 
 
 
 
zwiń