Agroturystyka WIOLA

Od 35 zł

Chyrowa 3a
38-450 Chyrowa
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Naszym gościom oferujemy wynajem osobnych pokoi ewentualnie całego domku do wyłącznej dyspozycji przez cały rok, z dobrze wyposażoną kuchnią, jadalnią, 2 łazienki. Posiadamy łącznie 10 miejsc noclegowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, gdzie czyste powietrze, zapewnia wypoczynek i regeneracje sił, zaś bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Ponadto: - miejsce na palenie ogniska lub grilla - piaskownica i huśtawki dla dzieci - możliwość rozbicia namiotów - parking dla samochodów - TV SAT - piesze lub rowerowe wycieczki po okolicy   W okolicy: - malowniczy Wodospad na rzece Iwełka
czytaj więcej

Naszym gościom oferujemy wynajem osobnych pokoi ewentualnie całego domku do wyłącznej dyspozycji przez cały rok, z dobrze wyposażoną kuchnią, jadalnią, 2 łazienki. Posiadamy łącznie 10 miejsc noclegowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, gdzie czyste powietrze, zapewnia wypoczynek i regeneracje sił, zaś bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej.

Ponadto:
- miejsce na palenie ogniska lub grilla
- piaskownica i huśtawki dla dzieci
- możliwość rozbicia namiotów
- parking dla samochodów
- TV SAT
- piesze lub rowerowe wycieczki po okolicy
 
W okolicy:
- malowniczy Wodospad na rzece Iwełka
- w odległości 100 m las pełen grzybów
- Grekokatolicka cerkiew p.w Opieki Matki Boskiej pochodząca z początku XVII w. wewnątrz, której znajduje się piękny ikonostas z końca XVIII w.
- wyciąg narciarski w odległości 300 m od domku
- obok domu biegnie szlak turystyczny: a) pieszy (czerwony) biegnący z Krynicy przez Kąty, Chyrowę, Pustelnię Św. Jana z Dukli (szlak papieski)na Rozsypaniec w Bieszczadach. b) rowerowy (ok 40 km.) biegnie przez Duklę, Teodorówkę, Iwlę, Chyrowę, Mszanę, Tylawę, Trzcianę, Lipowicę do Dukli.
 
Serdecznie zapraszamy.
zwiń