Anna

Anna

Anna w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Opis

Ośrodka Wypoczynkowy Anna oferuje noclegi w Miłkowie koło Karpacza.

Ośrodek usytuowany jest w malowniczym Miłkowie przy granicy Karpacza - miejscowości leżącej u stóp Karkonoszy. Nasz ośrodek jest położony w pięknej, zacisznej okolicy, na zboczu góry Strzelec, w odległości 5 km od Karpacza. To idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich kochających góry, przyrodę, ciszę i spokój.

Zapraszamy przez cały rok – zarówno latem jak i zimą, wiosną czy jesienią – zapach lasu, krystalicznie czyste powietrze i wspaniałe widoki są gwarancją pełnego relaksu, odzyskania sił i wewnętrznej harmonii.

Naszym Gościom oferujemy pokoje z nowymi łazienkami. W sumie dysponujemy 50 miejscami noclegowymi. Po wcześniejszym zapowiedzeniu, możliwy jest przyjazd z psem.

9 z 18 pokoi zostało zmodernizowanych wiosną 2012r. (mają zupełnie nowe łazienki) pozostałe były remontowane w ostatnich trzech latach. W części pokoi są dostępne telewizory.

Naszym Gościom zapewniamy:

- pyszne i wartościowe posiłki,
- dostęp do Internetu Wifi na terenie całego budynku,
- salę rekreacyjną, z stołami do piłkarzyków, ping-ponga oraz telewizorem,
- boiska do siatkówki i piłki nożnej,
- plac zabaw,
- miejsce na ognisko oraz grilla,
- duży parking (na 20 samochodów, dający możliwość zawrócenia dużym autokarem).

Z uwagi na atrakcyjną ofertę, szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. W ośrodku organizujemy kolonie, zielone szkoły i zimowiska.

Chętnie podejmujemy się organizacji niezapomnianych przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, obiady rodzinne, chrzciny, przyjęcia komunijne, bale sylwestrowe. Ceny w tym przypadku są ustalane indywidualnie.