Apartament nad Skawą

Od 200 zł

Apartament nad Skawą

Apartament nad Skawą w miejscowości Wadowice
Google Ads 300x250

Opis

Apartament nad Skawą ulokowany jest blisko wielu atrakcji Wadowic m. in. Placu Jana Pawła II ? 1 500 m. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, kawiarnie, restauracje oraz basen. Blisko wylot z miasta, dzięki czemu szybko dotrzecie obwodnicą do Krakowa czy do Energylandii w Zatorze (18km). Gwarantujemy wygodę i komfort w atrakcyjnej cenie.


W apartamencie znajduje się osobna kuchnia z piekarnikiem, zmywarką, lodówką, płytą indukcyjną, zastawą i akcesoriami kuchennymi, czajnikiem bezprzewodowym oraz ekspresem do kawy. Dzięki doskonałemu wyposażeniu przyrządzicie Państwo smaczne posiłki, wtedy kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę.

W łazience znajduje się kabina prysznicowa, pralka oraz suszarka do włosów. Osobne WC. Udostępniamy także do dyspozycji suszarkę do prania, deskę do prasowania i żelazko, tak abyście czuli się u nas jak w domu.

W apartamencie obowiązuje zakaz palenia. Możecie wypożyczyć dodatkowe łóżko ? dostawkę.

Wadowice to niewielka miejscowość, ale nie ma chyba w całym kraju takiej osoby, która nie słyszałaby o tym miejscu, a to za sprawą ukochanego papieża - Karola Wojtyły, który właśnie tutaj przyszedł na świat i spędził swoje dzieciństwo. Zabytki zostały wspaniale odnowione, a Rynek zyskał nową płytę i nowoczesny wygląd. Warto zobaczyć Muzeum - Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II.

W niedalekiej odległości Inwałd Park Miniatur, którego Wasze dzieci nigdy nie zapomną oraz Dinolandia. W odległości 18 km od Wadowic Energylandia - największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki, doskonała rozrywka dla Ciebie, rodziny i Twoich przyjaciół. Niedaleko również Apilandia Interaktywne Centrum Pszczelarstwa - Interaktywna wystawa to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajniki ich życia. Masz możliwość zwiedzić szlaki turystyczne po malowniczym Beskidzie Małym, podążając śladami Karola Wojtyły.

Leskowiec i inne okoliczne szczyty to ulubione miejsca wędrówek późniejszego papieża. Szybko dotrzesz do pięknego miasta Kraków i zwiedzisz Sukiennice, Wawel czy Barbakan oraz Stare Miasto.