Apartamenty i Pokoje Na letniej

Od 40 zł

Darłowo
ul. Letnia 4
76-150 Darłowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Walory zdrowotne, czyste, szerokie plaże i urok DARŁOWA co roku przyciąga tu tysiące turystów. Najlepsze noclegi nad morzem Proponujemy kameralne warunki, wygodne hotelowe łóżka i nowe wyposażenie pokoi i łazienek. Przestronne 2-osobowe pokoje z łazienkami, z dostępną wyposażoną  kuchnią. Apartamenty 4-6 osobowe, każdy z łazienką, TV, lodówką i aneksem kuchennym.   Centralne położenie blisko nadmorskiej części Darłowa /900m/ i podobna odległość do centrum miasta gwarantuje ciszę, spokój oraz swobodne parkowanie samochodu. Nad morze prowadzi: przez park deptak pieszy i  rowerowy oraz bulwar wzdłuż kanału z cumującymi kutrami i jachtami. Można również skorzystać z tramwaju wodnego. Do dyspozycji naszych gości m.in.:
czytaj więcej

Walory zdrowotne, czyste, szerokie plaże i urok DARŁOWA co roku przyciąga tu tysiące turystów. Najlepsze noclegi nad morzem

Proponujemy kameralne warunki, wygodne hotelowe łóżka i nowe wyposażenie pokoi i łazienek. Przestronne 2-osobowe pokoje z łazienkami, z dostępną wyposażoną  kuchnią. Apartamenty 4-6 osobowe, każdy z łazienką, TV, lodówką i aneksem kuchennym.
 
Centralne położenie blisko nadmorskiej części Darłowa /900m/ i podobna odległość do centrum miasta gwarantuje ciszę, spokój oraz swobodne parkowanie samochodu. Nad morze prowadzi: przez park deptak pieszy i  rowerowy oraz bulwar wzdłuż kanału z cumującymi kutrami i jachtami. Można również skorzystać z tramwaju wodnego. Do dyspozycji naszych gości m.in.:  bezpłatny parking,  plac zabaw dla dzieci,  taras z leżakami, ogród, grill.
 
Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb  gości. Państwa udany wypoczynek to nasze zadowolenie.
 
Atrakcje turystyczne Darłowa: Aqua Park z morską wodą, połowy wędkarskie  z kutra, rejsy morskie również na Borholm, tramwaj wodny, rozsuwany most, cumujące  jachty, kutry, latarnia morska,liczne trasy rowerowe, Stare Miasto, Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Mariacki i wiele innych zabytków,  liczne imprezy kulturalne m.in.  Festiwal Media i Sztuka, który ściąga nad Bałtyk  wielu ludzi świata mediów, sztuki i sportu. W okolicy kitesurfing i stadniny konne.
 
Tu nie można się nudzić!
 
Zapraszamy o każdej porze roku.
www.naletniej.pl
zwiń

Zobacz również