Apartamenty Olsztyn

Od 35 zł

Olsztyn
ul. Boenigka 7D
10-900 Olsztyn
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa serdecznie do komfortowych Apartamentów w Olsztynie (zakwaterowanie bez wyżywienia). Wszystkie apartamenty mieszczą się w tym samym prywatnym budynku i dysponują bezpłatnym WiFi.    Każdy apartament wyposażony jest w: telewizor, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny z lodówką i elektryczną płytą grzejną. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. W tym samym budynku, co apartamenty mieści się także sklep spożywczy, piekarnia i salon fryzjerski.    W 5 minut można dojść do sklepu i restauracji. W odległości 1 km od obiektu zlokalizowana jest wypożyczalnia rowerów, a parking strzeżony oddalony jest o 600 metrów. Centrum handlowe Galeria Warmińska oddalone jest od obiektu o
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa serdecznie do komfortowych Apartamentów w Olsztynie (zakwaterowanie bez wyżywienia). Wszystkie apartamenty mieszczą się w tym samym prywatnym budynku i dysponują bezpłatnym WiFi. 
 
Każdy apartament wyposażony jest w:
  • telewizor,
  • łazienkę z prysznicem,
  • aneks kuchenny z lodówką i elektryczną płytą grzejną.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. W tym samym budynku, co apartamenty mieści się także sklep spożywczy, piekarnia i salon fryzjerski. 
 
W 5 minut można dojść do sklepu i restauracji. W odległości 1 km od obiektu zlokalizowana jest wypożyczalnia rowerów, a parking strzeżony oddalony jest o 600 metrów. Centrum handlowe Galeria Warmińska oddalone jest od obiektu o 2 km.
Odległość od olsztyńskiego Planetarium wynosi 3,6 km. 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również