U KAROLA

Od 35 zł
U KAROLA w miejscowości Darłowo
Google Ads 300x250

Darłowo
ul. Bema 15
76-150 Darłowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy na wczasy i wypoczynek nad morzem w Darłowie. Kwatery położone są w odległości ok. 5 minut jazdy samochodem od plaży. Doskonałe miejsce na noclegi nad morzem w gronie najbliższych, w spokojnym miejscu. Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, wyposażone w tv, lodówkę, czajnik i naczynia. Posiadamy również do wynajęcia samodzielne mieszkanie dwupokojowe z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią.    Zapewniamy:   ogólnodostępną kuchnię letnią   teren rekreacyjny (grill, mini plac zabaw)   miejsca parkingowe na terenie posesji (ograniczona liczba).
czytaj więcej

Zapraszamy na wczasy i wypoczynek nad morzem w Darłowie. Kwatery położone są w odległości ok. 5 minut jazdy samochodem od plaży. Doskonałe miejsce na noclegi nad morzem w gronie najbliższych, w spokojnym miejscu.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, wyposażone w tv, lodówkę, czajnik i naczynia. Posiadamy również do wynajęcia samodzielne mieszkanie dwupokojowe z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. 
 
Zapewniamy: 
  •  ogólnodostępną kuchnię letnią 
  •  teren rekreacyjny (grill, mini plac zabaw) 
  •  miejsca parkingowe na terenie posesji (ograniczona liczba).
zwiń

Zobacz również