Cudowna Malinówka

Cudowna Malinówka w miejscowości Malinówka Wielka
Google Ads 300x250

Malinówka Wielka 13 i
19-300 Ełk
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy Państwa do naszego domu gościnnego położonego nad Jeziorem Łaśmiady we wsi Malinówka koło Ełku.   Nasz dom znajduje się w spokojnym zakątku Mazur nad brzegiem (ok 50 m do linii brzegowej) jeziora Łaśmiady. Jezioro objęte jest strefą ciszy i posiada doskonałe warunki do łowienia ryb, uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windserfing, rowery wodne itd. Polecamy również przyjemną formę relaksu jaką jest nordic walking :-) Dla naszych Gości przygotowaliśmy 8 miejsc noclegowych w 4 pokojach 2-osobowych z balkonem, a także wiele udogodnień takich jak: salon wypoczynkowy z kominkiem kuchnię z pełnym wyposażeniem (talerze, sztućce itd) dwie łazienki (prysznic, WC, umywalka)
czytaj więcejZapraszamy Państwa do naszego domu gościnnego

położonego nad Jeziorem Łaśmiady

we wsi Malinówka koło Ełku.

 


Nasz dom znajduje się w spokojnym zakątku Mazur nad brzegiem (ok 50 m do linii brzegowej) jeziora Łaśmiady. Jezioro objęte jest strefą ciszy i posiada doskonałe warunki do łowienia ryb, uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windserfing, rowery wodne itd. Polecamy również przyjemną formę relaksu jaką jest nordic walking :-)

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 8 miejsc noclegowych w 4 pokojach 2-osobowych z balkonem, a także wiele udogodnień takich jak:

  • salon wypoczynkowy z kominkiem
  • kuchnię z pełnym wyposażeniem (talerze, sztućce itd)
  • dwie łazienki (prysznic, WC, umywalka)
  • duża piknikowa wiata z miejscem na grilla
  • drewniane meble ogrodowe
  • parking
  • udostępniamy łódź z wiosłami

Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w zacisznej Malinówce. U nas odpoczniesz całą rodziiną w otoczeniu pięknej przyrody i jeziora :-)

 


 

zwiń

Zobacz również