Czerwony Dworek 8 - agroturystyka w Karkonoszach

Od 299 zł

Czerwony Dworek 8 - agroturystyka w Karkonoszach

Czerwony Dworek 8 - agroturystyka w Karkonoszach w miejscowości Mysłakowice
Google Ads 300x250

Opis

Czerwony Dworek 8 - Uroki Karkonoszy na wyciągnięcie ręki

Zapraszamy do Czerwonego Dworku 8, położonego u malowniczego podnóża Karkonoszy, najwyższego masywu górskiego w Sudetach. Nasz dom, będący ostatnim budynkiem we wsi, znajduje się w sercu przepięknej przyrody, na skraju lasu, co czyni go idealnym miejscem wypoczynku dla miłośników spokoju, natury oraz aktywnego spędzania czasu.

Lokalizacja i Atrakcje

Czerwony Dworek 8 cieszy się wyjątkową lokalizacją nie tylko ze względu na bliskość Karkonoszy, ale również Rudaw Janowickich oraz zbiornika wodnego Sosnówka. Dla miłośników historii i architektury, okolica oferuje bogactwo doznań w postaci Doliny Pałaców i Ogrodów, która zachwyca swoją unikalną architekturą i zabytkowymi ogrodami.

Przyroda i Aktywności

Dzięki położeniu tuż przy lesie, goście mogą korzystać z wielu tras spacerowych i rowerowych, które zaprowadzą ich przez malownicze krajobrazy i ukryte zakątki regionu. Bez względu na to, czy preferujesz spokojne spacery, czy aktywny wypoczynek na rowerze, Czerwony Dworek 8 oferuje dostęp do niezliczonych możliwości.

Widok na Śnieżkę

Z okien obu mieszkań na południowej fasadzie domu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy. Majestatyczna góra, widoczna z dworku, stanowi nie tylko piękny krajobraz, ale również inspiruje do wyruszenia na górskie wędrówki i odkrywania tajemnic tego masywu.

Idealne miejsce dla Ciebie

Czerwony Dworek 8 to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od miłośników górskich eskapad, przez entuzjastów historii i architektury, po osoby szukające ciszy i kontaktu z naturą. Zapraszamy do naszego domu, gdzie wypoczynek łączy się z odkrywaniem uroków Karkonoszy i okolic.