Dom Gościnny Bogdanówka

Od 60 zł

Dom Gościnny Bogdanówka

Dom Gościnny Bogdanówka w miejscowości Karpacz
Google Ads 300x250

Opis

Dom Gościnny Bogdanówka zaprasza na wypoczynek miłośników turystyki rowerowej, pieszej oraz sportów zimowych.

Nasz dom położony jest w malowniczej, zalesionej okolicy na wysokości 700 m n.p.m., blisko szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich (najbliższy Witerpol oddalony jest zalewdwie o 200 metrów od naszego obiektu).
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1, 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami. Każdy z pokoi wyposażony jest w Tv, czajnik, pokoje 2 i 3 - osobowe posiadają balkony.
Oferujemy również wypoczynek w domku typu BRDA maksymalnie dla 12 osób. Na parterze znajdują się dwa pokoje z łazienką dla 4-5 osób. Piętro składa się z salonu i dwóch sypialni na poddaszu, łazienki oraz tarasu dla min. 4 osób, max. 6 osób.
Ponadto oferujemy noclegi wyżywieniem, zapewniamy smaczne i syte śniadania oraz obiadokolacje. Posesja jest ogrodzona, na niej parking, przygotowane zostało także miejsce na ognisko i grilla a dla najmłodszych huśtawka i piaskownica.

Serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne i grupy zorganizowane. Realizujemy płatność bonem turystycznym.

Noclegi Karpacz 

Dom Gościnny Bogdanówka

KARPACZ

Karpacz to miasto w województwie dolnośląskim, powiecie karkonoskim, położone w Sudetach Zachodnich w samej dolinie rzeki Łomnicy. Znakiem szczególnym Karpacza jest Góra Śnieżka, bardzo chętnie zdobywana przez mieszkańców oraz turystów każdej pory roku. W mieście znajdują się doskonale zaopatrzone ośrodki narciarskie słynące z ogromnej popularności. Wspaniałe miejsce na spędzenie wspólnego czasu z rodziną lub znajomymi.

ATRAKCJE KARPACZA

Karkonosze

Śnieżka z Karpacza

Świątynia Wang

Pielgrzymy oraz Słonecznik

Schronisko Samotnia

Wodospad Dziki w Karpaczu

Punkt Grawitacyjny

Zapora na Łomnicy

Młynek Miłości w Karpaczu

Muzea w Karpaczu

Muzeum klocków lego

Karkonoskie Tajemnice

Park Bajek