Willa Goral

Od 35 zł

Karpacz
ul. Dzika 1A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Gościnny „Góral” zlokalizowany jest tylko 1100 metrów od centrum, 10- 15  minut pieszo, i jednocześnie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch stoków narciarskich, idealnych do nauki jazdy na nartach: w odległości 50 m znajduję się wyciąg orczykowy ” RELAX” ul. Obrońców Pokoju – długość: 124 m, różnica poziomów: 24 m, przepustowość: 120 os./godz., oświetlony w odległości 200 m przy D.W. „Krucze Skały” wyciąg orczykowy o długości 250 m, różnica poziomów: 63 m, przepustowość: 450 os./godz. Odległość z naszego Domu do najpopularniejszego ośrodka narciarstwa biegowego w Polsce, Polany Jakuszyckiej, wynosi ok. 35 km Idealny punkt wyjścia na wędrówki piesze typu
czytaj więcej

Dom Gościnny „Góral” zlokalizowany jest tylko 1100 metrów od centrum, 10- 15  minut pieszo, i jednocześnie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch stoków narciarskich, idealnych do nauki jazdy na nartach:

  • w odległości 50 m znajduję się wyciąg orczykowy ” RELAX” ul. Obrońców Pokoju – długość: 124 m, różnica poziomów: 24 m, przepustowość: 120 os./godz., oświetlony
  • w odległości 200 m przy D.W. „Krucze Skały” wyciąg orczykowy o długości 250 m, różnica poziomów: 63 m, przepustowość: 450 os./godz.
Odległość z naszego Domu do najpopularniejszego ośrodka narciarstwa biegowego w Polsce, Polany Jakuszyckiej, wynosi ok. 35 km

Idealny punkt wyjścia na wędrówki piesze typu „nordic walking” - 2 godz.  na Śnieżkę - najpierw szlakiem żółtym prowadzącym do schroniska nad Łomniczką, a następnie (droga tylko letnia) czerwonym.

Dysponujemy pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi z łazienkami, wyposażone w TV + czajnik elektryczny. Część pokoi z widokiem na Śnieżkę.

W cenie pobytu:

  • każdy z Gości zmotoryzowanych ma zagwarantowane miejsce postoju na terenie posesji zamykanej na noc i monitorowany ( jedno auto – jeden pokój )
  • bezpłatne korzystanie do godz.23:00 z sali taneczno–bilardowej
  • Internet WiFi
W ogrodzie mogą Państwo odpocząć po trudach górskich wycieczek, albo przygotować dania z grilla ( dwa grille do dyspozycji Gości + miejsce na ognisko).

 Karpacz leży u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.) najwyższego szczytu Karkonoszy. Widok Śnieżki towarzyszy wszystkim turystom w czasie ich pobytu w Karkonoskim Parku Narodowym, a bliska odległość do wyciągu umożliwia jej dokładne poznanie. Szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, duża ilość schronisk, różnorodność form skalnych i przepiękne widoki, sprawiają że poznanie Karkonoszy to prawdziwa przyjemność.

zwiń

Zobacz również