Dom nad Doliną

Od 35 zł

Przesieka
ul. Zachełmska Droga 8
58-563 Przesieka
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

?Dom nad Doliną? w Przesiece koło Karpacza zaprasza na wypoczynek oferujemy nowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Śnieżkę, główny grzbiet Karkonoszy i urokliwą Dolinę Czerwienia.-Apartament ?Kominkowy?- z odrębnym wejściem, czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Cena apartamentu-od 200 zł za dobę.-Apartament ?Wiosenny?- z odrębnym wejściem, dwuosobowy; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim, z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Cena apartamentu- od 120 zł za dobę.-Apartament ?Balkonowy?-dwu lub czteroosobowy ; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą, aneks kuchenny i łazienka, widokowy balkon.Cena apartamentu-
czytaj więcej

?Dom nad Doliną? w Przesiece koło Karpacza zaprasza na wypoczynek oferujemy nowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Śnieżkę, główny grzbiet Karkonoszy i urokliwą Dolinę Czerwienia.

-Apartament ?Kominkowy?- z odrębnym wejściem, czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Cena apartamentu-od 200 zł za dobę.

-Apartament ?Wiosenny?- z odrębnym wejściem, dwuosobowy; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim, z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Cena apartamentu- od 120 zł za dobę.

-Apartament ?Balkonowy?-dwu lub czteroosobowy ; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą, aneks kuchenny i łazienka, widokowy balkon.Cena apartamentu- za dwie osoby od 130 zł za dobę, cztery osoby od 160 zł za dobę.

-Apartament ?Gruszkowy?- czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik, wyposażony aneks kuchenny i łazienka z wanną narożnikową. Cena apartamentu- od 200 zł za dobę.

-Apartament ?Młynarski?- sześcioosobowy; składa się z pokoju głównego z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą oraz pokoju na poddaszu z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem.Cena apartamentu- od 200 zł za dobę.

W wyposażenie każdego apartamentu znajduję się TV i WiFi, a na Wasze życzenie istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego. Do Waszej dyspozycji jest grill, stoły, ławy, krzesła, leżaki, sanki oraz gry.
W bliskim sąsiedztwie głównych kurortów Karkonoszy:
- Karpacz : 8km
- Szklarska Poręba : 20km
- Otwarte baseny z termami : 6km

zwiń

Zobacz również