Dom nad Doliną

Dom nad Doliną

Dom nad Doliną w miejscowości Przesieka
Google Ads 300x250

Opis

"Dom nad Doliną" w Przesiece koło Karpacza zaprasza na wypoczynek oferujemy nowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Śnieżkę, główny grzbiet Karkonoszy i urokliwą Dolinę Czerwienia.

-Apartament "Kominkowy"- z odrębnym wejściem, czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Cena apartamentu-od 200 zł za dobę.

-Apartament "Wiosenny"- z odrębnym wejściem, dwuosobowy; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim, z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem. Cena apartamentu- od 120 zł za dobę.

-Apartament "Balkonowy"-dwu lub czteroosobowy ; jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą, aneks kuchenny i łazienka, widokowy balkon. Cena apartamentu- za dwie osoby od 130 zł za dobę, cztery osoby od 160 zł za dobę.

-Apartament "Gruszkowy"- czteroosobowy; składa się z 2 pokoi: w jednym dwa łóżka jednoosobowe, w drugim rozkładany narożnik, wyposażony aneks kuchenny i łazienka z wanną narożnikową. Cena apartamentu- od 200 zł za dobę.

-Apartament "Młynarski"- sześcioosobowy; składa się z pokoju głównego z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą oraz pokoju na poddaszu z dwoma pojedynczymi łóżkami. Wyposażony aneks kuchenny i łazienka z prysznicem.Cena apartamentu- od 200 zł za dobę.

W wyposażenie każdego apartamentu znajduję się TV i WiFi, a na Wasze życzenie istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego. Do Waszej dyspozycji jest grill, stoły, ławy, krzesła, leżaki, sanki oraz gry.
W bliskim sąsiedztwie głównych kurortów Karkonoszy:
- Karpacz: 8km
- Szklarska Poręba: 20km
- Otwarte baseny z termami: 6km

Przesieka to mała wioska położona w województwie dolnośląskim koło Karpacza. Należy do Sudetów Zachodnich pełnych urokliwych widoków. W samej miejscowości znajduje się bardzo ciekawa atrakcja, mianowicie Ogród Japoński. To idealne miejsce dla miłośników roślinności, teren pełen jest ciekawych krzewów, bylin oraz drzew podcinanych w stylu japońskim.  W okolicy usytuowany jest Wodospad Podgórnej, jest to trzeci pod względem wielkości wodospad po polskiej stronie Karkonoszy.  

Region pełen jest atrakcji: 

  • Najwyższe szczyty Sudetów: Śnieżka, Wielki Szyszak, Łabski Szczyt
  • liczne wodospady i potoki
  • wiele kotłów polodowcowych 
  • Muzeum Zabawek
  • Muzeum Konsol Gier Video
  • tor saneczkowy ?Kolorowa?
  • Zapora na Łomnicy
  • rzekoma Anomalia grawitacyjna w Karpaczu
  • Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego
  • Muzeum Karkonoskie Tajemnice