Dom Wczasowy Sztorm

Dom Wczasowy Sztorm w miejscowości Jastrzębia Góra
Google Ads 300x250

Jastrzębia Góra
ul. Sosnowa 3
84-105 Karwia-Ostrowo
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Opis

Ostrowo noclegi blisko morzaDom Wczasowy Sztorm znajduje się w malowniczej miejscowości Ostrowo, położonej pomiędzy Jastrzębią Górą a Karwią. Plaża jest w tym miejscu szerokaDom wczasowy Sztorm oferuje pokoje 3 i 4-osobowe, apartamenty blisko morza Ostrowo oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie posesji miejsca parkingowe i ogród wypoczynkowy z grillem ogrodowym. Budynek położony jest w samym centrum miejscowości - do plaży około 700m, na przeciwko bar, 50 metrów dalej restauracja i sklep.Zapraszamy na wczasy do Ostrowa, oazy ciszy i spokoju.
czytaj więcej

Ostrowo noclegi blisko morza

Dom Wczasowy Sztorm znajduje się w malowniczej miejscowości Ostrowo, położonej pomiędzy Jastrzębią Górą a Karwią. Plaża jest w tym miejscu szeroka

Dom wczasowy Sztorm oferuje pokoje 3 i 4-osobowe, apartamenty blisko morza Ostrowo oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie posesji miejsca parkingowe i ogród wypoczynkowy z grillem ogrodowym. Budynek położony jest w samym centrum miejscowości - do plaży około 700m, na przeciwko bar, 50 metrów dalej restauracja i sklep.
Zapraszamy na wczasy do Ostrowa, oazy ciszy i spokoju.

zwiń

Zobacz również