Noclegi Chałupy

Liczba ofert: 1
(5 opinii)
Chałupy, Geodetów 12A , Pomorze Wschodnie
Kategoria: Kwatery Chałupy
Oferujemy: przytulne pokoje - 2, 3, 4
osobowe z umywalkami lub łazienkami, wyżywienie dwuposiłkowe - na miejscu, obszerne zadaszone grilowisko (wiata kominkowo-grillowa).

O miejscowości Chałupy

Chałupy noclegi

Chałupy to mała spokojna miejscowość letniskowa położona na Mierzei Helskiej blisko od Władysławowa. Chałupy z dwóch stron oblewane są wodami Bałtyku, od strony północnej jest to otwarte morze, zaś od południowej płytka Zatoka Pucka. Chałupy są bardzo atrakcyjną miejscowością turystyczną słynącą z szerokiej piaszczystej plaży oraz ciepłych, płytkich w tym rejonie wód Zatoki Puckiej. Ma świetne połączenie z Gdynią, Redą, Puckiem i Władysławowem oraz innymi miejscowościami Półwyspu Helskiego.

 Chałupy to znany ośrodek kite i windsurfingowy,  z względu na położenie nad spokojną oraz płytką Zatoką Pucką, to idealne miejsce  do nauki sportów wodnych oraz świetna baza noclegowa znajdziemy tu noclegi w domkach, willach, pensjonatach, apartamentach, kwaterach prywatnych, pokojach do wynajęcia czy ośrodkach wypoczynkowych. 

N wschodnich obrzeżach miejscowości, od strony zatoki Puckiej znajduje się Port Chałupy. To przystań z drewnianymi pomostami umożliwiająca cumowanie jednostek o zanurzeniu do 1,2 metra. 


Atrakcje w Chałupach

- Szeroka plaża 

- Przystań morska

- Kaszubskie Łodzie pod Żaglami - regaty starych łodzi rybackich

- Plaża nudystów 

- Świetne warunki windsurfingu