Domek U Kasi

Od 35 zł

Siemiany 69/8
14-230 Iława
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do nowego, oddanego do użytku w kwietniu 2020 r., 11 osobowego, całorocznego, ogrzewanego (ogrzewanie pieco-kominkowe) domu wczasowego, położonego w urokliwej miejscowości Siemiany ( https://kanal-elblaski.pl/miejscowosci/siemiany.html ). Siemiany to znana wieś turystyczna leżąca na zachodnim brzegu najdłuższego jeziora w Polsce, a mianowicie nad JEZIORAKIEM. Dom posiada duży taras z tyłu budynku i drugi taras zadaszony z przodu.. Bezpłatny internet Wi-Fi. Dla najmłodszych pociech plac zabaw, trampolina,. Goście otrzymują ręczniki i pościel. Domek znajduje się w niewielkiej odległości od plaży (ok.700 m). Plaża z nowym pomostem, placem zabaw oraz miejscem do gry w siatkówkę plażową. Zaraz przy plaży znajduje się EKOMARINA-raj
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do nowego, oddanego do użytku w kwietniu 2020 r., 11 osobowego, całorocznego, ogrzewanego (ogrzewanie pieco-kominkowe) domu wczasowego, położonego w urokliwej miejscowości Siemiany ( https://kanal-elblaski.pl/miejscowosci/siemiany.html ).


Siemiany to znana wieś turystyczna leżąca na zachodnim brzegu najdłuższego jeziora w Polsce, a mianowicie nad JEZIORAKIEM.
Dom posiada duży taras z tyłu budynku i drugi taras zadaszony z przodu..

Bezpłatny internet Wi-Fi.

Dla najmłodszych pociech plac zabaw, trampolina,. Goście otrzymują ręczniki i pościel.

Domek znajduje się w niewielkiej odległości od plaży (ok.700 m). Plaża z nowym pomostem, placem zabaw oraz miejscem do gry w siatkówkę plażową. Zaraz przy plaży znajduje się EKOMARINA-raj dla pasjonatów żeglarstwa, pole namiotowe oraz amfiteatr, w którym latem odbywają się różne imprezy. Największą i najciekawszą, cykliczną imprezą jest Festiwal nad Jeziorakiem, w którym biorą udział znani i lubiani ze "szklanego ekranu". W centrum wsi znajdziemy liczne punkty gastronomiczne, sklepy spożywcze, wypożyczalnia sprzętu motorowodnego, punkt sprzedaży świeżej rybki i pozwoleń wędkarskich, wieża widokowa z pięknymi widokami na rozległy JEZIORAK, kolejna urokliwa plaża, stadnina koni oraz kościół. No i oczywiście gdzie nie spojrzeć dookoła piękne, gęste lasy, pełne grzybów jesienią.


CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W SIEMIANACH:
*JEZIORAK - najdłuższe jezioro w Polsce.
*SZLAKI ROWEROWE - http://www.it-ilawa.pl/szlaki/rowerowe.html
*REZERWAT PRZYRODY "JASNE" - jezioro JASNE, o czystej i przezroczystej wodzie (światło dociera na głębokość 14-15 m).
*KANAŁ ELBLĄSKI - kanał ma 151 km i jest najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Jest to jedyny szlak na świecie, po którym statki nie tylko płyną po wodzie, ale również jadą lądem na wózkach. https://kanal-elblaski.pl/
*IŁAWA - piękne, czyste miasto z licznymi ścieżkami rowerowymi, w którym w okresie letnim organizowane są przeróżne imprezy kulturalne takie jak np.: DNI IŁAWY (koncerty znanych zespołów muzycznych), Szanty nad Jeziorakiem , Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING "ZŁOTA TARKA ".
*OSTRÓDA - miasto zwane Perłą Mazur, liczne ścieżki rowerowe, w okresie letnim znane koncerty tj. Reggae Festival, Disco Polo. Wyciąg nart wodnych (długość toru  800 metrów), 
*POLA GRUNWALDZKIE - każdego roku w miesiącu lipcu, na polach grunwaldzkich organizowana jest wielka impreza inscenizująca bitwę pod Grunwaldem.
*MALBORK - zamek krzyżacki, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych zamków położonych na terenie naszego kraju.

Cennik:
1) 1 doba - 500 zł / cały dom
2) 2 doby - 400 zł doba / cały dom
3) 3 doby - 300 zł doba / cały dom

4) 4 doby i więcej - 250 zł doba / cały dom

Do opłat trzeba doliczyć wodę i prąd wg licznika.

!!! Masz Kartę Dużej Rodziny dostaniesz u Nas 10% Rabatu!!!  

zwiń

Zobacz również