Domki Bliźniaki

Domki Bliźniaki

Domki Bliźniaki w miejscowości Kruklanki
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do wynajęcia domku letniskowego
od kwietnia do końca września
w malowniczej wsi Żywki Małe, ok.18 km od Giżycka.

 

Żywki Małe to niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Jeziora Babka na skraju Puszczy Boreckiej. Nieopodal przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe.

Żywki to miejsce idealne na wypoczynek, aktywny urlop czy też poznanie uroków przyrody oraz wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy.


W naszych domkach może wypoczywać do 6 osób. Do wyłącznej dyspozycji Gości jest działka, na której stoją domki a także druga działka z własną linią brzegową i boiskiem do piłki siatkowej. Działki oddzielone są drogą.


W okolicy:

  • kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu wodnego - ok. 3km w Kruklankach. Jezioro objęte jest strefą ciszy.
     
  • sklep, bar i restauracja - ok. 3 km.
     
  • Giżycko - ok.18 km - latem liczne koncerty i imprezy - m.in. Szanty w Giżycku - ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, pokazy lotnicze air-show, Twierdza Boyen, coroczna inscenizaja bitwy, pokazy lotnicze Air Show, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, zamek , port żeglugi i wiele innych.
     
  • i wiele innych miejsc wartych odwiedzenia: romantyczny 'zwalony most' nad rzeką, śluza w Przerwankach, kwatera Himlera w Pozezdrzu, wilczy szaniec w Gierłoży, pałac w Sztynorcie, śluzy kanału Mazurskiego