Domki Nad Wodą

Domki Nad Wodą w miejscowości Susiec
Google Ads 300x250

Susiec
ul. Tomaszowska 86
22-672 Susiec
Roztocze
zobacz na mapie

Opis

        Zapraszamy Państwa na wypoczynek  do Gospodarstwa Agroturystycznego Danuty i Mariana Szarowolców  w jednym z najczystszych rejonów Polski,  do Suśca na Roztoczu.         Rybnica   Oferujemy Państwu dwa drewniane domki, które położone są nad stawem we wsi Rybnica obok Suśca. Jeden z nich, letni, zapewnia nocleg dla 4-6 osób, natomiast drugi, całoroczny, przeznaczony jest dla 6-8 osób. W obu domkach znajdą Państwo kuchnię oraz łazienkę. Na posesji posiadamy własny staw rybny, natomiast obok płynie rzeka Potok Łosiniecki, gdzie jest możliwość zorganizowania ogniska i grilla. Mogą Państwo również popływać łódką po stawie oraz łowić ryby
czytaj więcej
 
 
 
 
Zapraszamy Państwa na wypoczynek 
do Gospodarstwa Agroturystycznego
Danuty i Mariana Szarowolców 
w jednym z najczystszych rejonów Polski, 
do Suśca na Roztoczu.
 
 
 
 
Rybnica
 
Oferujemy Państwu dwa drewniane domki, które położone są nad stawem we wsi Rybnica obok Suśca. Jeden z nich, letni, zapewnia nocleg dla 4-6 osób, natomiast drugi, całoroczny, przeznaczony jest dla 6-8 osób. W obu domkach znajdą Państwo kuchnię oraz łazienkę.

Na posesji posiadamy własny staw rybny, natomiast obok płynie rzeka Potok Łosiniecki, gdzie jest możliwość zorganizowania ogniska i grilla. Mogą Państwo również popływać łódką po stawie oraz łowić ryby (szczupaki, karpie). Miejscowość otacza las, w którym można zbierać grzyby (borowiki, podgrzybki i rydze) i jagody.
 
 
 
Susiec
 
Dysponujemy dodatkowo pokojami gościnnymi: 1-, 3-, 4- oraz 5-osobowym, w murowanym domu w Suścu. Dla Gości przeznaczona jest cała kondygnacja z oddzielnym wejściem oraz kuchnio-świetlicą, w której można sporządzać posiłki. Jest to duża posesja obok lasu, ogrodzona, z możliwością zorganizowania ogniska i grilla.
 
Ponadto na podwórku znajdują się:
  • dwie altany pozwalające na organizacje imprez i spotkań
  • kącik zabaw dla dzieci
  • huśtawka
  • piaskownica
  • domek w wiatraku
  • parking na ogrodzonej posesji
  • gospodarstwie przebywają zwierzęta takie jak: koń, kucyk, trzoda chlewna i gołębie
zwiń

Zobacz również