Zakątek Łupkowski

Od 90 zł
Zakątek Łupkowski w miejscowości Nowy Łupków
Google Ads 300x250

Nowy Łupków 54
38-543 Komańcza
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Jest pewne magiczne miejsce w Bieszczadach, o którym nie słyszało jeszcze wielu turystów. To uroczy zakątek położony w malowniczej miejscowości Nowy Łupków koło Komańczy. Odkryj Zakątek Łupkowski! Nasz obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. Oferujemy wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe oraz domek 9-osobowy.   Posiadamy pokoje z podłogą wyłożoną parkietem, wyposażone w TV z dostępem do kanałów kablowych i bezprzewodowym Internet. Do dyspozycji naszych gości jest także wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, jadalnia, salon, łazienka z prysznicem i patio z widokiem na ogród. Na zewnątrz znajduje się duża przestrzeń z bezpłatnym parkingiem, tarasem i
czytaj więcej

Jest pewne magiczne miejsce w Bieszczadach, o którym nie słyszało jeszcze wielu turystów. To uroczy zakątek położony w malowniczej miejscowości Nowy Łupków koło Komańczy. Odkryj Zakątek Łupkowski!

Nasz obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. Oferujemy wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe oraz domek 9-osobowy.

 

Posiadamy pokoje z podłogą wyłożoną parkietem, wyposażone w TV z dostępem do kanałów kablowych i bezprzewodowym Internet.

Do dyspozycji naszych gości jest także wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń, jadalnia, salon, łazienka z prysznicem i patio z widokiem na ogród.

Na zewnątrz znajduje się duża przestrzeń z bezpłatnym parkingiem, tarasem i pięknym ogrodem.

Codziennie rano serwowane jest śniadanie kontynentalne z pyszną kawą.

Przyjmujemy zwierzęta za dodatkową opłatą.

Atrakcje w okolicy:
- Główny Szlak Beskidzki,
- Jeziora Duszatyńskie,
- cerkiew z początku XIX wieku,
- klasztor nazaretanek,
- wyciąg narciarski.

zwiń

Zobacz również