Grand Hotel

Grand Hotel w miejscowości Kraków
Google Ads 300x250

Kraków
ul. Sławkowska 5/7
31-014 Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Opis

Grand Hotel ma  do dyspozycji 8 sal konferencyjno - bankietowych, w tym jedyny w Krakowie Salon Klubowy połączony z prywatnym drink barem i Centrum Biznesowym. Jednorazowo obsługujemy imprezy do 400 osób. Pięciogwiazdkowy obiekt Grand Hotel oferuje elegancko urządzone zakwaterowanie z klimatyzacją, zabytkowymi meblami, bezpłatnym WiFi oraz telewizorem LED Full HD. Hotelowa restauracja Grand Signature specjalizuje się w tradycyjnych dania kuchni polskiej i europejskiej. Kawiarnia Grand Café zaprasza na świeżo pieczone ciasta oraz aromatyczną kawę. Wszystkie pokoje i apartamenty charakteryzują się wystrojem w klasycznym stylu. Ponadto dysponują one sejfem oraz w pełni wyposażoną łazienką z wanną. W dniu przyjazdu Goście znajdą w pokoju bezpłatną butelkę
czytaj więcej

Grand Hotel ma  do dyspozycji 8 sal konferencyjno - bankietowych, w tym jedyny w Krakowie Salon Klubowy połączony z prywatnym drink barem i Centrum Biznesowym. Jednorazowo obsługujemy imprezy do 400 osób.

Pięciogwiazdkowy obiekt Grand Hotel oferuje elegancko urządzone zakwaterowanie z klimatyzacją, zabytkowymi meblami, bezpłatnym WiFi oraz telewizorem LED Full HD.

Hotelowa restauracja Grand Signature specjalizuje się w tradycyjnych dania kuchni polskiej i europejskiej. Kawiarnia Grand Café zaprasza na świeżo pieczone ciasta oraz aromatyczną kawę.

Wszystkie pokoje i apartamenty charakteryzują się wystrojem w klasycznym stylu. Ponadto dysponują one sejfem oraz w pełni wyposażoną łazienką z wanną. W dniu przyjazdu Goście znajdą w pokoju bezpłatną butelkę wody mineralnej i słodki powitalny upominek.

zwiń

Zobacz również