Mazurska Tajemnica 1

Od 500 zł

Łoje 4
19-300 Ełk
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

     Mazury to wyjątkowy region Polski, który skrywa wiele ciekawych i nieodkrytych miejsc... Mamy Państwu coś do powiedzenia, prosimy nikomu tego nie mówić, to będzie nasza MAZURSKA TAJEMNICA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dom położony jest w sercu Warmii i Mazur – Krainie Tysiąca Jezior, nad jeziorem Selmet Wielki zaledwie 14km od Ełku.      Do Państwa dyspozycji jest mazurski dom, który pomieści do 8 osób. W domu znajdują się 4 komfortowe, klimatyczne, mazurskie sypialnie, salon z kominkiem jadalnią i kuchnią, 2 łazienki z prysznicem i sauną. Do dyspozycji gości ganek z stołem i ławami z widokiem na jezioro,
czytaj więcej

 

   Mazury to wyjątkowy region Polski, który skrywa wiele ciekawych i nieodkrytych miejsc... Mamy Państwu coś do powiedzenia, prosimy nikomu tego nie mówić, to będzie nasza MAZURSKA TAJEMNICA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dom położony jest w sercu Warmii i Mazur – Krainie Tysiąca Jezior, nad jeziorem Selmet Wielki zaledwie 14km od Ełku.


 

   Do Państwa dyspozycji jest mazurski dom, który pomieści do 8 osób. W domu znajdują się 4 komfortowe, klimatyczne, mazurskie sypialnie, salon z kominkiem jadalnią i kuchnią, 2 łazienki z prysznicem i sauną.

Do dyspozycji gości ganek z stołem i ławami z widokiem na jezioro, zacieniony taras, miejsce do grillowania, miejsce do kąpieli słonecznych i plac zabaw dla dzieci. Naszą tajemnica jest łódka, kajaki i oldskulowe rowery, miejsce do grillowania wykrzesa niezapomniane mazurskie smaki.

W odległości 150m znajduje się plaża z pomostem, łódka - 12m.

Zapewniamy pościel. (proszę o zabranie ręczników)

Pobliska okolica to doskonałe miejsce na zwiedzania, spacerów, wycieczek rowerowych, grzybobrania oraz wędkowania.

zwiń

Zobacz również