Cichy Zakątek

Od 40 zł

Krościenko 175
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Cichy Zakątek to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, położone w malowniczej okolicy na łonie natury wśród gór i rzeki. Zapraszamy w Bieszczady! Obiekt mieści się na hektarowym podwórzu pełnym zieleni i kwiatów. Mamy do zaoferowania 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami z możliwością rozłożenia sofy dla dwóch dodatkowych osób.   Kuchnia w pełni wyposażona, salon z telewizją SAT, bezpłatne wi-fi, na zewnątrz duży zadaszony taras. Możliwość zapalenia grilla lub ogniska. Okolica jest wyjątkowo urokliwa w bliskim sąsiedztwie z Ustrzykami Dolnymi. Dookoła góry porośnięte bujną zielenią, świeże powietrze, śpiew ptaków, cudowna cisza, która sprzyja całkowitemu relaksowi. Kilka kroków od domu znajduje się
czytaj więcej


Cichy Zakątek to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, położone w malowniczej okolicy na łonie natury wśród gór i rzeki. Zapraszamy w Bieszczady!

Obiekt mieści się na hektarowym podwórzu pełnym zieleni i kwiatów. Mamy do zaoferowania 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami z możliwością rozłożenia sofy dla dwóch dodatkowych osób.

 

Kuchnia w pełni wyposażona, salon z telewizją SAT, bezpłatne wi-fi, na zewnątrz duży zadaszony taras. Możliwość zapalenia grilla lub ogniska.

Okolica jest wyjątkowo urokliwa w bliskim sąsiedztwie z Ustrzykami Dolnymi. Dookoła góry porośnięte bujną zielenią, świeże powietrze, śpiew ptaków, cudowna cisza, która sprzyja całkowitemu relaksowi.

Kilka kroków od domu znajduje się rzeka Stebnik, w której można się ochłodzić w upalne dni, a miłośnicy wędkarstwa mogą spełniać swoją pasję. Cichy Zakątek znajduje się 3 km od granicy polsko-ukraińskiej.

Zachęcamy również miłośników jazdy rowerowej do zwiedzania i podziwiania naszej wspaniałej przyrody. Atrakcją Bieszczad jest jezioro Solińskie, które znajduje się 20 km od Krościenka.

Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia. Akceptujemy zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat.

zwiń

Zobacz również