Hostel U Kmity

Hostel U Kmity w miejscowości Kraków
Google Ads 300x250

Kraków
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Opis

Hostel U Kmity jest położony w sercu dzielnicy Stare Miasto, tuż obok znajduje się kościół archiprezbiterialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.  W pokojach znajdują się zestaw do prasowania i żelazko z deską do prasowania. Codziennie rano w restauracji na gości czeka pyszne śniadanie. W hostelu dla gości dostępna jest wspólna kuchnia. Na miejscu zapewniono bar oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji Gości jest taras i 2 wspólne kuchnie. W recepcji można korzystać z komputera. Hostel U Kmity szczyci się przechowalnią bagażu, wymianą walut i skrytką depozytową, jak również pralnią, całodobową recepcją i całodobową ochroną. Piesza turystyka i łucznictwo z pewnością spodoba się
czytaj więcej

Hostel U Kmity jest położony w sercu dzielnicy Stare Miasto, tuż obok znajduje się kościół archiprezbiterialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.  W pokojach znajdują się zestaw do prasowania i żelazko z deską do prasowania.

Codziennie rano w restauracji na gości czeka pyszne śniadanie. W hostelu dla gości dostępna jest wspólna kuchnia. Na miejscu zapewniono bar oraz bezpłatne WiFi.

Do dyspozycji Gości jest taras i 2 wspólne kuchnie. W recepcji można korzystać z komputera.

Hostel U Kmity szczyci się przechowalnią bagażu, wymianą walut i skrytką depozytową, jak również pralnią, całodobową recepcją i całodobową ochroną. Piesza turystyka i łucznictwo z pewnością spodoba się przebywającym tu gościom.

zwiń

Zobacz również