Hotel Blick

Hotel Blick

Hotel Blick w miejscowości Gdynia
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do trzygwiazdkowego hotelu ,,Blick''  położonego w samym Centrum Gdyni, nieopodal Placu Kaszubskiego, ulicy Świętojańskiej, plaży miejskiej, teatrów, muzeów oraz portu. Hotel znajduje się 15 km. od lotniska w Gdańsku -Rębiechowie. Atrakcyjne położenie hotelu oraz niesamowita atmosfera sprawiają, że hotel Blick stanowi wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą połączyć pracę i interesy z wypoczynkiem, niezależnie od pory roku, gdyż nasz

Hotel tworzy klimat, który w pełni zadowoli potrzeby i gusta naszych gości.Hotel jest położony w samym sercu Gdyni, zaledwie 900 metrów od głównego dworca kolejowego. Na miejscu znajduje się także mini siłownia oraz gabinet masażu. Blick oferuje przytulne pokoje i apartamenty z łazienką i biurkiem. Wyposażenie obejmuje również telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Na miejscu znajduje się nowoczesna, elegancka restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Nasza restauracja organizuje także  imprezy rodzinne i firmowe.

 

Ten obiekt jest położony 12 minut spacerem od plaży. Hotel ten jest położony w samym sercu Gdyni, zaledwie 900 metrów od głównego dworca kolejowego. Oferuje on klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu znajduje się także centrum fitness.

Hotel oferuje przytulne pokoje i apartamenty z łazienką i biurkiem. Wyposażenie obejmuje również telewizor z dostępem do kanałów kablowych.

Na miejscu znajduje się nowoczesna, elegancka restauracja, która serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Idealnym miejscem na spotkania towarzyskie i biznesowe jest stylowy bar, w którym można posłuchać muzyki i gdzie dostępny jest telewizor plazmowy.

Hotel Blick jest oddalony o 400 metrów od atrakcji turystycznych, takich jak żaglowiec Dar Pomorza.