Hotel Senacki

Od 169 zł

Kraków
ul. Grodzka 51
31-001 Kraków
Jura Krakowsko-Częstochowska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Hotel Senacki mieści się tuż przy samym rynku, przy ulicy, którą od rana do wieczora przemierzają zastępy dorożek, pędząc wprost na Wawel. Tu, jak nigdzie w Krakowie można obserwować stare miasto tętniące życiem w rytm dźwięku podkutych końskich kopyt stukających o uliczny bruk.Hotel został urządzony w XIII-wiecznej, pięknie odrestaurowanej kamienicy. Klasycystyczna forma  oraz zdobienia architektoniczne okalające framugi okienne nadają mu dostojny i ekskluzywny charakter. Stylowe, stonowane aranżacje 20 pokoi pozwalają zatopić się w atmosferze miejsca, gwarantując przy tym wypoczynek na poziomie oferowanym przez najbardziej luksusowe hotele w mieście.
czytaj więcej

Hotel Senacki mieści się tuż przy samym rynku, przy ulicy, którą od rana do wieczora przemierzają zastępy dorożek, pędząc wprost na Wawel. Tu, jak nigdzie w Krakowie można obserwować stare miasto tętniące życiem w rytm dźwięku podkutych końskich kopyt stukających o uliczny bruk.

Hotel został urządzony w XIII-wiecznej, pięknie odrestaurowanej kamienicy. Klasycystyczna forma  oraz zdobienia architektoniczne okalające framugi okienne nadają mu dostojny i ekskluzywny charakter. Stylowe, stonowane aranżacje 20 pokoi pozwalają zatopić się w atmosferze miejsca, gwarantując przy tym wypoczynek na poziomie oferowanym przez najbardziej luksusowe hotele w mieście.


zwiń

Zobacz również