ISMA

Od 30 zł

Karpacz
ul. Skośna 1a
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy!! Nasz obiekt położony jest w spokojnej okolicy w centrum Karpacza i oferujemy Państwu bardzo dobry standard noclegów w pokojach 2,3 i 4 - osobowych oraz zapewniamy dostęp do darmowego WIFI. W skład naszej bazy noclegowej "ISMA" wchodzą dwa budynki, które znajdują się obok siebie oraz dwa standardy pokoi: pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i 2,3 osobowe o standardzie turystycznym z łazienkami ogólnodostępnymi. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w nowe łóżka małżeńskie i podstawowe meble. Każdy pokój posiada czajnik elektryczny. Wszyscy goście mają dostęp do lodówki i kuchenki mikrofalowej. Co do wyżywienia mamy dostępne w pobliskiej restauracji
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy!!
Nasz obiekt położony jest w spokojnej okolicy w centrum Karpacza i oferujemy Państwu bardzo dobry standard noclegów w pokojach 2,3 i 4 - osobowych oraz zapewniamy dostęp do darmowego WIFI.
W skład naszej bazy noclegowej "ISMA" wchodzą dwa budynki, które znajdują się obok siebie oraz dwa standardy pokoi:
pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i 2,3 osobowe o standardzie turystycznym z łazienkami ogólnodostępnymi.
Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w nowe łóżka małżeńskie i podstawowe meble. Każdy pokój posiada czajnik elektryczny. Wszyscy goście mają dostęp do lodówki i kuchenki mikrofalowej. Co do wyżywienia mamy dostępne w pobliskiej restauracji zestawy obiadowe składające się z dwóch dniach za jedyne 17zł!


zwiń

Zobacz również