Judyta

Od 35 zł

Kraków
ul. Cienista 16 A
31-831 Kraków
Wyżyna Małopolska
zobacz na mapie

Opis

Pokoje Judyta to świetne noclegi w Krakowie! Przyjeżdżasz do Krakowa służbowo lub turystycznie? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firmowych grup zorganizowanych, którzy przyjeżdżają do miasta w celu uczestnictwa w konferencjach czy targach, turystom pragnącym zwiedzić Kraków i okolice oraz grupom pracowniczym, a także osób, które odwiedzają miasto w celach biznesowych. Zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe.   Do wynajęcia pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z tv! Łącznie dysponujemy 40 miejscami noclegowymi. Obiekt Judyta usytuowany jest w dzielnicy Bieńczyce, 16 km od centrum Krakowa. Z obiektu jest dobry i szybki dojazd w każdym kierunku,
czytaj więcej

Pokoje Judyta to świetne noclegi w Krakowie! Przyjeżdżasz do Krakowa służbowo lub turystycznie? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firmowych grup zorganizowanych, którzy przyjeżdżają do miasta w celu uczestnictwa w konferencjach czy targach, turystom pragnącym zwiedzić Kraków i okolice oraz grupom pracowniczym, a także osób, które odwiedzają miasto w celach biznesowych. Zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe.  

Do wynajęcia pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z tv! Łącznie dysponujemy 40 miejscami noclegowymi.

Obiekt Judyta usytuowany jest w dzielnicy Bieńczyce, 16 km od centrum Krakowa. Z obiektu jest dobry i szybki dojazd w każdym kierunku, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. 

Jeśli masz pytania lub chcesz dokonać rezerwacji zadzwoń! 

Tel. 516-501-932

zwiń

Udogodnienia

Cennik

30 zł / osoba

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również