KRUCZE SKAŁY

Od 60 zł

Karpacz
ul. Wilcza 1
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej „KRUCZE SKAŁY”, nad potokiem Płomnica.   Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Cenione jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki. Skały, zieleń, szum wody, możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą sprzyjają relaksowi oraz wypoczynkowi. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne do Sowiej Doliny, na Skalny Stół oraz na Śnieżkę. Szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, duża ilość schronisk, różnorodność form skalnych i przepiękne widoki, sprawiają że poznanie Karkonoszy to prawdziwa przyjemność. Dołożymy wszelkich starań, by nasza oferta była interesująca zarówno
czytaj więcej

Ośrodek położony jest u podnóża malowniczej grupy skalnej „KRUCZE SKAŁY”, nad potokiem Płomnica.

 

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Cenione jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki.

Skały, zieleń, szum wody, możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą sprzyjają relaksowi oraz wypoczynkowi. Tuż przy Ośrodku rozpoczynają swój bieg szlaki turystyczne do Sowiej Doliny, na Skalny Stół oraz na Śnieżkę. Szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, duża ilość schronisk, różnorodność form skalnych i przepiękne widoki, sprawiają że poznanie Karkonoszy to prawdziwa przyjemność.

Dołożymy wszelkich starań, by nasza oferta była interesująca zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych.

Z myślą o naszych gościach powstały:

-  kort tenisowy,

-  w okresie zimowym lodowisko,

-  plac zabaw dla dzieci,

-  zadaszone miejsce do grilowania,

-  siłownia, sauna, 

-  dwie sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym,

-  monitorowany parking,

-  stołówka,

- wypożyczalnia sprzętu sportowego, gdzie można otrzymać za niewielką opłatą rowery, kije do nordic walking, rakiety do tenisa, piłki, narty zjazdowe, biegowe, sanki, łyżwy.

 

Na wyposażeniu posiadamy także stół bilardowy, tablicę darts’a, oraz stoły do gier zręcznościowych: piłkarzyki, cymbergaj, a także stół do tenisa stołowego.

 

Ośrodek dysponuje dwoma nowocześnie urządzonymi salami konferencyjnymi, 30 i 80 osobową.

Wysokiej klasy sprzęt audiowizualny pozwala na profesjonalną organizację szkoleń, seminariów, narad oraz prezentacji.

 

Zapraszamy!

 

zwiń

Zobacz również