Mazury TERRA FELIX

Mazury TERRA FELIX w miejscowości Olsztyn
Google Ads 300x250

Sąpłaty 31
12-123 Dźwierzuty
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Piękna mazurska kraina, wspaniałe drogi dla rowerzystów, jezioro "w zasięgu ręki". Dookoła lasy. Bardzo dobry dojazd /190 km od Warszawy/. Niedaleko ciekawe miejscowości takie jak Mrągowo, Olsztyn, Szczytno, Pasym, Biskupiec, Św. Lipka i inne.     Oferuję  apartament ? część domu, 60 m2 - /trzy duże dwuosobowe pokoje z widokiem na jezioro i tarasem oraz przestronną łazienką/. Warunki bardzo dobre.      Ogrodzony i zamknięty dwuhektarowy teren o charakterze parkowym z własną linią brzegową, parkingiem. Grill. Miejsce naprawdę wyjątkowe i "klimatyczne", skłaniające do powrotów.                 Sympatyczni, gościnni i otwarci gospodarze czekają na telefon:
czytaj więcej
Piękna mazurska kraina, wspaniałe drogi dla rowerzystów, jezioro "w zasięgu ręki". Dookoła lasy. Bardzo dobry dojazd /190 km od Warszawy/. Niedaleko ciekawe miejscowości takie jak Mrągowo, Olsztyn, Szczytno, Pasym, Biskupiec, Św. Lipka i inne.  
 
Oferuję  apartament ? część domu, 60 m2 - /trzy duże dwuosobowe pokoje z widokiem na jezioro i tarasem oraz przestronną łazienką/. Warunki bardzo dobre. 
   
Ogrodzony i zamknięty dwuhektarowy teren o charakterze parkowym z własną linią brzegową, parkingiem. Grill. Miejsce naprawdę wyjątkowe i "klimatyczne", skłaniające do powrotów.              
 
Sympatyczni, gościnni i otwarci gospodarze czekają na telefon: 691 025 507 lub e-mail: donatamazury@gmail.com 
 
Olsztyn - jest to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn położony jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierze Mazurskiego i jest podprowincją Pojezierzy Wschodniobałtyckich. 

Atrakcje:
*Zamek Kapituły Warmińskiej w Olsztynie,
*Muzeum przyrody,
*Dom Gazety Olsztyńskiej - Oddział Muzeum Warmii i Mazur,
*Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku,
*Miejski Ośrodek Kultury Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności Olsztyn,
*Rynek w Olsztynie.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również