miniHotel ANTONIEFF Polanica-Zdrój

Od 35 zł

Polanica-Zdrój
ul. Zdrojowa 39
57-320 Polanica-Zdrój
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Nadzwyczajny komfort za zwyczajną cenę!   Szanowni Państwo,   Pozwalamy sobie zaprezentować ofertę hotelową nowej sieci małych komfortowych minihoteli, powstających w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych kraju pod nazwą Antonieff®, adresowaną do średniozamożnego turysty oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży.   Nasze minihotele utrzymane są w standardzie trzygwiazdkowym. Każdy pokój posiada pastowane dębowe parkiety, granitowe parapety oraz łazienkę z podgrzewaną podłogą. Na wyposażenie składają się meble na zamówienie, telefon, internet oraz własna sieć telewizji kablowej. Nasi Goście mogą zdeponować wszelkie kosztowności w sejfach. Prowadzimy również wypożyczalnie sprzętu sportowego. W części parterowej naszych minihoteli znajdują się galerie sztuki, a na
czytaj więcej

Nadzwyczajny komfort za zwyczajną cenę!

 
Szanowni Państwo,
 
Pozwalamy sobie zaprezentować ofertę hotelową nowej sieci małych komfortowych minihoteli, powstających w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych kraju pod nazwą Antonieff®, adresowaną do średniozamożnego turysty oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży.
 
Nasze minihotele utrzymane są w standardzie trzygwiazdkowym. Każdy pokój posiada pastowane dębowe parkiety, granitowe parapety oraz łazienkę z podgrzewaną podłogą. Na wyposażenie składają się meble na zamówienie, telefon, internet oraz własna sieć telewizji kablowej. Nasi Goście mogą zdeponować wszelkie kosztowności w sejfach. Prowadzimy również wypożyczalnie sprzętu sportowego. W części parterowej naszych minihoteli znajdują się galerie sztuki, a na piętra wiodą dębowe schody w stylu retro. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie Gościom atmosfery kameralności w komfortowych warunkach, sprzyjającej zarówno wypoczynkowi, jak i aktywnej pracy. Dysponujemy dogodnym systemem rabatów rodzinnych, pobytowych oraz dla osób delegowanych przez firmy.
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również