Hotele Polanica-Zdrój

Liczba ofert: 5
Od 110 zł
(0 opinii)
Hotel Europa
Polanica-Zdrój, Zdrojowa 15 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Polanica-Zdrój
Hotel Europa znajduje się w centrum Polanicy
– Zdrój, w zacisznym miejscu a jednocześnie przy słynnym Deptaku Spacerowym. Hotel jest tak ulokowany, że do
Polanica-Zdrój, Matuszewskiego 10 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Polanica-Zdrój
Nasz hotel to, z jednej strony, świetna
baza do korzystania z uroków uzdrowiska Polanica-Zdrój oraz bliższych i dalszych okolic, takich jak między innymi: górskie
Polanica-Zdrój, Górska 2 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Polanica-Zdrój
Hotel Polanica Resort & Spa znajduje się
w Polanicy-Zdroju, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Malownicze położenie, zrewitalizowany Park Zdrojowy, słynna promenada oraz bliskość wielu
Polanica-Zdrój, Zdrojowa 39 , Góry Stołowe
Kategoria: Hotele Polanica-Zdrój
Oferta miniHotelu Antonieff® adresowaną do średniozamożnego turysty
oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży. Nadzwyczajny komfort za zwyczajną cenę!
(0 opinii)
Polanica-Zdrój, Parkowa 23 , Dolny Śląsk
Kategoria: Hotele Polanica-Zdrój
Villa Lessing to miejsce magiczne, gdzie historia
łączy się z teraźniejszością, a dobra energia miejsca gwarantuje wyśmienity wypoczynek.

O miejscowości Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój- uzdrowisko najbardziej znane pośród swych "sudeckich braci i sióstr". Położona jest w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej, u wylotu Piekielnej Doliny, nad którą dominują szczyt Wolarza, oraz pokryta lasami Kamienna Góra. Przez centrum miejscowości płynie Bystrzyca Dusznicka, prowadząca swe wody ze Źródeł w Górach Orlickich. Uzdrowiskowo-wypoczynkowa część Polanicy- Zdroju zajmuje nasłonecznione, łagodne południowowschodnie zbocza pierwszych wzniesień Gór Stołowych. 

Hotele Polanica-Zdrój to idealny wybór na wczasy w Górach Stołowych!
Najliczniejszą grupę gości Polanicy-Zdroju stanowią kuracjusze. Szeroka oferta zabiegowa i wody mineralne dobrze wpływają na osoby z dolegliwościami gastrologicznymi i problemami natury kardiologicznej. Najlepsze efekty ma stosowanie „Wielkiej Pieniawy”, natomiast najsłynniejszą polanicką źródlanką jest butelkowana „Staropolanka”.

Przebywając w Polanicy-Zdroju, przy wyborze bazy hotelowej zwiedzić warto: 
  • Park Zdrojowy
  • Pijalnia Wód Mineralnych Wielka Pieniawa
  • Kolorowa fontanna
  • Park Szachowy
  • Tor saneczkowy
  • Park Leśny
  • Rzeźba Niedźwiedzia 
  • Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • Miejska Trasa Turystyczna

Jakie są najpopularniejsze obiekty hotelowe w Polanicy-Zdroju? 

Wiele hoteli utrzymuje strefę wellness i SPA. Jest ona też częstą swego rodzaju atrakcją poszukiwaną przez przyjezdnych w obiektach hotelowych, dostępnych na miejscu "od ręki".  Nie dziwi fakt, iż podróżujący rozglądają się za taką bazą noclegową, pozwalającą zrelaksować się w basenie, lub saunie z aromaterapią, a przy tym dodatkowo skorzystać z rozmaitych zabiegów odmładzająco-nawilżających. Goście mogą liczyć na pełną obsługę. To jednak nie oznacza, że cały dzień trzeba spędzić w hotelu. Wiele z takich obiektów jest położonych w urokliwych, malowniczych zakątkach. Gdy pogoda sprzyja, turyści mogą w pełni korzystać z uroków okolicy. Czy jednakże można połączyć dostęp do zabiegów, oraz sauny z odpoczynkiem na łonie natury? Okazuje się, że tak. Na terenie Polanicy działają hotele łączące przyjemny wypoczynek z niestandardowymi atrakcjami, które w dużej mierze przypominają ofertę gospodarstw agroturystycznych. Rezerwując nocleg hotelowy, goście mogą w pełni korzystać z możliwości, jakie daje przytoczona już wcześniej strefa wellness i SPA. Idea aktywnego wypoczynku przyświeca wielu najbardziej zamożnym i wymagającym klientom nadmorskich baz kwaterowych. Dlatego każdy szanujący się hotel posiada imponujące zaplecze obiektów sportowych do użytku gości. Hotele w Górach Stołowych oferują najwięcej udogodnień sportowych, takich jak baseny, sale fitness, siłownie, ścianki wspinaczkowe, czy bilard. Natomiast dla osób pragnących zaznać innych rozkoszy dla ciała-co warto podkreślić raz jeszcze poleca się innego rodzaju prestiżowy aspekt. Mianowicie dostępne są wspomniane sauny, jacuzzi, solarium, czy spa, w ramach którego profesjonaliści przeprowadzają zabiegi kosmetyczne i masaże.

Ile kosztuje nocleg w obiekcie, jakim jest hotel?

Na koszt pobytu w hotelu wpływają kolejno następujące kwestie: 

-Czas rezerwacji

-Termin pobytu

-Długość trwania noclegu

-Lokalizacja 

-Ogólny standard obiektu i poziom jego wyposażenia 

-Usługi dodatkowe

 Czy Hotele w Polanicy-Zdroju odpowiedzą na potrzeby rodzin z dziećmi?

Wyjazdy, wczasy czy po prostu urlop z pociechą to czas, gdy rodzice muszą wykazać się kreatywnością, by zapewnić swoim dzieciom ciekawe atrakcje. Z pomocą przychodzą hotele. Ponieważ miejsca takie są z reguły przyjazne rodzinie, to wiele atrakcji czeka również na najmłodszych. Wybór takiego zakwaterowania to rozwiązanie atrakcyjne dla rodzin z małymi dziećmi z co najmniej z kilku powodów.  Hotele rodzinne są dziś w pełni dostosowane do potrzeb także najmłodszych gości, z powodzeniem odpowiadając na ich upodobania. Sam fakt pędzenia urlopu w atrakcyjnie położonym hotelu również ma swoje zalety. Właściciele hotelowych obiektów noclegowych coraz częściej proponują gościom dodatkowe atrakcje. Hotele posiadają dodatkowo brodziki dla dzieci i zapewniają najmłodszym opiekę animatora. Odpoczynek w tego typu obiektach daje nam również pomoc w zorganizowaniu atrakcji dla dzieci, dzięki wykfalifikowanej obsłudze. Słoneczne dni cała rodzina może spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Poza spacerami, lub rowerowymi przejażdżkami czekają również kajaki i rowery wodne. Do dyspozycji gości preferujących aktywny wypoczynek tuż przy hotelu jest również boisko do piłki siatkowej.